2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایرانی اوه مخصوص موهای خشک چطوره ؟یا گلرنگ ؟در کنارش هم نرم کننده ی مای بخرم بخزنم

ایرانی گلرنگ و اوه نخر موهات را داغون میکنه وخشک تر.... ولی من تازگی نرم کننده اکتیو خریدم بد نیست خوبه بوی خوبی هم میده موندگار چون من همش ماسک مو میزدم تو حمام حالا یه نرم کننده هم گرفتم راصی ام ازش 

شامپو ایرانی پرژک البته سیر ش را هم قبلا استفاده کردم خوبه الان هم درمالیفت میزنم

ایرانی گلرنگ و اوه نخر موهات را داغون میکنه وخشک تر.... ولی من تازگی نرم کننده اکتیو خریدم بد نیست خ ...

پرژک که میزنم پوست سرم خارش میگیره و یه کم پوسته پویته میشه

ایرانی گلرنگ و اوه نخر موهات را داغون میکنه وخشک تر.... ولی من تازگی نرم کننده اکتیو خریدم بد نیست خ ...

نرم کننده ی بس خیلی بهتر از اکتیوه و کمتر مو میریزه .من حالا میخوای مای بخرم ببینم چطوره

نگا کردم الان حجمش کمه نسبت به قیمتش .من موهام بلنده شامپو زود به زود تموم میکنم

شامپوهای خوب اکثرا حجمش کمه 

مگه کل مو را شامپو میمالن تو شامپو یه کوچلو بریز کف دستت فقط کف سرت را بشور بعد که آبکشی میکنی خود کفه به ساقه موهات میره وشسته میشن این روش را دکتر بهم یاد داد چون منم موهام یه کم خشک هستن دکترم گفت اینجور بشور کمتر خشک بشن