2733
2734

سلام...

یکی از همسایه ها با شوهرش قهر کرده ، ی دختر 14 ساله هم دارن

شوهرش باهاش قهر نیست ، ولی زنه لجبازی میکنه دختر 14 سالشون اومده پیش دختر من که همسن خودشه میگه چکار کنم؟خیلی گریه کرده میگه من فقط دارم زجر میکشم😔

بنظرتون دختره باید چکار کنه؟

...🙂S

هیچکار

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متأسفانه کاری از دستش برنمیاد

بین دوتا خودخواه گیر افتاده

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2738
۱۸ ولی از وقتی هم سن دختر همسایه تون بودم این مشکلا بوده تا الان

آها‌‌...

خیلی اینطور بده،اتفاقا خیلییییییییییی دختره ناراحته و هر کاری هم برا آشتی دادن می‌کنه ولی فایده ای نداره تا اینکه خودشون آشتی کنن

...🙂S