2737
2739
عنوان

تخمک گذاری

68 بازدید | 9 پست

دوستان روز ۵ پریودم هستم ک خون ابه خییلی کم دارم.

۲ماهه دوفاستون میخورم  و دوره ام شده ۲۱ روزه

حالا ک روز ۵ هستش کیت تخمک گذاری گذاشتم دیدم ۲ خط  قرمززززز پررنگ شد خیلی زووود حالا تو عکس شاید قرمزیش معلوم نباشه.
بااین حال سریع روبطه برقرار کردم😁اقدام ۷ هستم دعا کنین بچه ها اینبار بگیره

انشاالله که مامان شدی ❤️منم دعاکن مادربشم😢

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این کیت تخمک گذاریه.یعنی تخمک ازاد شده.محتاجیم گلم ❤❤❤❤❤❤❤

بله میدونم منظورم این بود انشاالله گرفته باشه❤️

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2731
توکل بر خدا🤩🤩انشالله شما مامان شی گلم

😔

انشاالله 

واسم دعاکن

ناراحت نباش توکل بر خدا کنیم گلم❤

عزیزم تو حتما مادر میشی ❤️اما من تنبلی تخمدان دارم پرولاکتین بالا دارم نمیدونم مادر میشم یانه، 😢

2738
عزیزم تو حتما مادر میشی ❤️اما من تنبلی تخمدان دارم پرولاکتین بالا دارم نمیدونم مادر میشم یانه، 😢

منم تنبلی گرفتم ولی بخاطر پریود نامنظمم اقدام ۷ هستم.دکتر گفت باردار میشم .پرولاکتین چیه؟؟