2737
2739

میگن ثبت نکنیم از زندگی ساقط میشیم😐

تعداد رای : 24
نظرسنجی
بله
4
16%
خیر
9
37%
اصلا نمیدونم چی میگی
9
37%
ولش بابا حال داری
2
8%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها پدرشوهر من پنج شیش تا خونه داره همشو.رهن داده.خب، 

بعد این سامانه چقد ازش مالیات میگیره؟

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
برای کسایی که خونه اضافه دارن هست

خیر 

واسه همه حتی مستاجرا 

پدر من خونه ای که ساکنن و خونه ای که دست مستاجره ثبت کردن از اون طرف مستاحرشون هم اطلاعات خودش رو ثبت کرد

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2738
برای کسایی که خونه اضافه دارن هست

حتی مستاجر ها هم باید ثبت نام کنند

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
هر سرپرست خانوار باید ثبت کنه ک کجا زندگی میکنه

بله

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
نه هرکدوم جدا باید ثبت کنن

البته دقیق نمیدونم‌پدرم واسه هردو ثبت کردن یا مستاحر خودش ثبت کرد

یه اپلیکیشن داره برین توش همه چی واضحه

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706