2733
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شد رفته مامانمو اورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 71 پست

من همیشه با خودم یه چیزی میگم 

اگه رفتار نامناسبی از طرف مقابلم دیدم سعی میکنم اصلاح کنم رفتارشو با مهربونی با دعوا و .... 

اما اگر نتونستم سعی میکنم خودمو باهاش وفق بدم

به خاطر فرزندت همه تلاشتو برای حفظ زندگیت بکن عزیزم میدونم ناعادلانه است این دنیا برای ما خانوما ولی قبل از هر چیزی مادریم نمی‌تونیم از بچمون بگذریم 

خدا بهت کمک کنه عزیزم

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش بچش سقط بشه منم برم یجا دور هیچکی نفهمه کجا رفتم

خب اگه نمیتونی باهاش بسازی جداشو البته با شرایطی که داری فک کنم زندگیت بدتر هم بشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
نمک‌به رخم نباش،حالا کاریه که شده،راه حل بده

😐

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2731
من همیشه با خودم یه چیزی میگم  اگه رفتار نامناسبی از طرف مقابلم دیدم سعی میکنم اصلاح کنم رفتار ...

بچشو نمیخام حالم از خودشو بچش بهم میخوره 

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺

اینجا هیچ راهکاری جز طلاق بدستت نمیاد خیلی راحت برای همدیگه پیشنهاد میکنن سنت کمه بهتر بری مشاور

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2738

الان کاریه که شده ازدواج تو سن کم اونقدراهم بد نیس همیشه سیاست داشته باش آرامش خودتو حفظ کن سعی کنین مشکلاتونو زبونی حل کنین بی دغدغه به زندگیت برس فکرتو آزاد کن

حرفاش زورن نمیتونم کوتاه بیام دست خودم نیس از بچگی ایجور بودم 

میسه بگی چجوریه حرفاش

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
عزیزم تو رابطه زنو شوهر همیشه ی نفرباید خیلی جاها کوتاه بیاد و مردها که اصلا کوتاه نمیان ما زنا باید ...

از اول بزرگترهامون حتی مادر هامون انقدر گفتن بیاد کوتاه بیای حرف نزنی فحشم داد هیچی نگی که زندگیامون شده این از ریشه غلطه این فرهنگ مضخرف

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
بچشو نمیخام حالم از خودشو بچش بهم میخوره 

بچش؟

ولی شما مسول اون بچه ای عزیزم شما بدنیا آوردیش 

بزرگ شین امکان نداره مقصر صد درصد همسرت باشه به اشتباهات خودتم فک کن

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
اخه دختر خوب به زور ازدواج کردی به زورم باردار شدی بعد میگی نمی تونی جواب ندی بقول خودت تو سری خور ن ...

من نمبخاسم یهو دیدم باردارم من هیج تجربه ای نداشتم ا۱لا نمیدونستم باید چجوری جلوگیری کنم هزارتا تاپیک زدم هیچکی درست جواب نمیداد 

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺