2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد رفته مامانمو اورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه حاملم

بببن اسی منم ب زور ازدواج کردم‌منم مثل تو کوچیکم‌ وادارم کردن ازدواج کنم ولی الان جایی رسیدم ک خودمم نمیخوام بچه دار شم‌ اولا خیلی میخواستم ولی الان نمیخوام تو الان حامله ای دیگه نمیشه کاری کرد باید یجورایی هم تو کوتاه بیای هم شوهرت

چی کفته و چی کرده که عصبانی شدی؟ شوهرت چن سالشه؟ با زور عروسی کردی؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
گناهه فق کاش خودش سقط بشه

دنیا وزندگی قرار نیست همیشه بر وفق مراد ما باشه میگن اگه زمانه باتو نسازد تو با زمانه بساز؛کوتاه بیا جلوش بگو چشم هرچی شما میگی وبعدش کار خودتو بکن وبگو حواسم نبود چرا زندگی رو با لج ولجبازی به کام خودت داری تلخ میکنی؛خیلی مردها همون چند ساعتی که تو خونه هستن عصبی میشن بیرون خوشن وبیخیال؛؛با تنش هایی که بوجود میاد این تویی که ۲۴ ساعت تو خونه داری زندگی میکنی سعی کن محیط خونه رو برای خودت شاد کنی واگه یه درصد شوهرت خوبی داره به اون یک‌درصد بیشتر فکر کن تا بدیهاش 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
حاالم خوب نیس اصن سرم داره میترکه واقعا

ولش کن اصلا ب حرفاش و رفتاراش فک نکن بیخیال شو الان اون بچه ای ک تو شکمته چ گناهی کرده ی بچه بیگناه ک نباید تقاص شمارو پس بده اسی کاری کن دنیات همه چیزت بچه ات بشه 

2738
مگ من خواسمممم؟؟من‌گوه خوردم اگ خاسم لعنت ب مادر مادرم مجبورم گردن

قربون خدا برم انگار هیچی سرجاش نیست جای همه برعکس شده دیوونه ای ینی. درس چیه بچه داری اوایل زندگیت برو خوش باش کیفتو بکن . من سه سال جلوگیری کردم درس خوندم الانم 21 هنوز بچه ندارم . بنظرم هر کی مادر میشه و بچه داره واقعا خوشبخته فقط خودش نمیدونه. برا مادر شدن منم دعا کن❤️

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜