2733
2734
عنوان

هاله بیبی چک

496 بازدید | 32 پست

سلام دوستان من بچه مو تازه از شیر گرفتم دیروز بیبی چک زدم 4 5 دقیقه بعد رفتم دیدم یه هاله کمرنگ افتاده وقت نکردم عکس بگیرم ؛این عکس برای امروزه ،ببینید شماهم هاله رو میبینید؟؟؟؟

ممکنه بخاطر پایان شیردهی هاله انداخته باشه؟؟

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
میبینم بارداری گلم مبارکع

😲😲😟😟

یعنی ممکن نیس بخاطر قطع شیردهی باشه؟؟؟

من بچم کوچیکه

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
انگاری هاله داره😉😊این بعد ۴ دقیقه‌س؟؟

آره عزیزم 

2738
حالا یکی دو روز بعدم دوباره بزن فک کنم مثبته😍

جدی میگی؟!

😟

انشالله هرچی خیره 

جدی میگی؟! 😟 انشالله هرچی خیره 

آخه یه هاله خییییلی کم رنگ داره

بله انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد

اگه خواست خدا اینه که دوباره بهت بچه بده حتی یه لحظه هم ناشکری نکن اینجا خیلی ها منتظر مادر شدن هستن

انشالله دامن همه منتطرا سبز شه

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
آخه یه هاله خییییلی کم رنگ داره بله انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد اگه خواست خدا اینه که دوباره ب ...

نه عزیزم ناشکری نمیکنم ولی واقعا شوکه هستم اصلا توقع نداشتم 

در هر صورت خدا داده رو شاکرم 🙏

انشالله تو دلیت سلامت بیاد بغلت 

ممنون ک جواب دادین 

نه عزیزم ناشکری نمیکنم ولی واقعا شوکه هستم اصلا توقع نداشتم  در هر صورت خدا داده رو شاکرم 🙏 ...

🤩🤩آره شوکه شدن که داره🤩🤩 انشالله با سلامتی

قربونت دوست خوبم

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
دومی تو راه مبارکه

ینی یکی هم نیست بگه بخاطر قاطی شدن هورموناس😨😁از دیشب دارم خودمو دلداری میدم 😨

ینی یکی هم نیست بگه بخاطر قاطی شدن هورموناس😨😁از دیشب دارم خودمو دلداری میدم 😨

نگران نباش خیلی ام خوبه دوتاشون باهم بازی میکنن و بزرگ میشن 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2706