2733
2739

میشه دقیقا علائمت رو بگی؟چه اتفاقی میفته برات

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️

نماز بخون

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه هفته همینجوربودم رفتم پیش یکی ک آیه قرآنی برام خوندخوب شدم

عشق جانم   توهمه زندگیمی پادشا قلبم  همیشه باش ازروزی ک واردزندگیم شدی انگارخداهمه ی دنیا روبهم داده یه تارموت وبادنیاعوض نمیکنم توعاشق ترین مرددنیایی ک عاشقانه دوستم داره ومن ب این عشق ایمان دارم پادشاه زندگیم افتخارمیکنم ب داشتنت خداجون مراقب یکی یدونم باش همیشه.سایت بالاسرزندگیمون ونی نی های آیندمون نفسم عاشقتم دلبرجان هرلحظه ک بهم میگی دوستت دارم جون میگیرم برای همتون آرزوی همچین عشقی دارم وخوشبخت بودن کنارعشقتون آرزودارم همتون ب عشقتون برسین وحاجت رواشین الهی آمین   دوکاربره
میشه دقیقا علائمت رو بگی؟چه اتفاقی میفته برات

احساس میکنم یکی بلندم میکنه دستم میکشه یا چیزی سراغ میاد پرتم میکنه ب زمین احساس خفگی دارم

یه از خواب پریدم زبونم بین دندان هم قفل شده بود

من یه مدت اونطور میشدم یبارم یکی بالاسرم دیدم فکر میکردم مامانمه ولی صبح به مامانم گفتم گفت من اصلا بیرون نیومدم از اتاق 

بعد اون شبا سه بار سوره توحید میخوندم و بسم الله الرحمن الرحیم میگفتم دیگه تا صبح راحت میخوابیدم

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2738
من یه مدت اونطور میشدم یبارم یکی بالاسرم دیدم فکر میکردم مامانمه ولی صبح به مامانم گفتم گفت من اصلا ...

من به قدری اذیت میشم ک گریه میکنم درخواست کمک میکنم شوهرم منو بیدار میکنه به خانوادمم گفتن میگن سوره بخون میخونم اما یه شب یادم بره اتفاق برام میفته

عزیزم اینارو رعایت کن ان شاءالله خوب میشی 

امام صادق(علیه‌السلام) فرمود: هر کس در خواب دچار ترس می‌شود، قبل از خواب ده مرتبه بگويد: «لا اله الا الله وحده لا شريک له يحيي و يميت و يميت و يحيي و هو حي لا يموت.»

خواندن بعضی از سوره‌های قرآن مثل سوره توحيد و فلق و ناس و آيت الکرسی قبل از خوابيدن. 2. تنها نخوابيدن در اتاق؛ 3. قبل از خواب وضو داشتن و...

نوشتن آيه «بسم الله الرحمن الرحيم» بر روی يک کاغذ و نصب آن در بالای سر (روی ديوار اتاق) هنگام خواب که تأثير فراوانی دارد. 

قـوی باش مثـل یه دخـتـر

عزیزم اسم علمیش فلج خوابه ، بیشتر هم برای کمبود آب بدن اتفاق میفته من همیشه خودمو مجبور میکنم حداقل روزی ۸ تا لیوان آب بخورم تقریبا خیلی این حالتم بهتر شده تو هم حتما امتحان کن

اسمم رو الیزابت بنت گزاشتم ولی در واقع اخلاقی و رفتاری مستر دارسی م😌😂💙
من به قدری اذیت میشم ک گریه میکنم درخواست کمک میکنم شوهرم منو بیدار میکنه به خانوادمم گفتن میگن سوره ...

منم از سایه هایی که میدیدم کمک میخواستم ولی هیچکدوم اهمیت نمیدادن 💔🔪😐فکر میکردم از اعضای خانواده ام هستن ،نمیدپنم واقعا دلیل این اتفاق چیه یه قران بذار بالا سرت یا نزدیک جایی که میخوابی 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
عزیزم اینارو رعایت کن ان شاءالله خوب میشی  امام صادق(علیه‌السلام) فرمود: هر کس در خواب دچار تر ...

ممنون  سوره میخونم انگار آزاد میشم.ولی ترس دارم اصلان تنها نمیخابم یه شب نخونم قران باز اتفاق میفته واسم دلم میخواد همیشه از دستش خلاص بشم

2706