2737
2734
عنوان

کیا مثله من ی مادر خسته ان

616 بازدید | 22 پست

دخترم دوماه دیگه چهارسالش تموم میشه اصلا نمیخوابه همش درحال فضولی کردن فقط شب تا صب اونم با دادبیدادمیخوابه توطول روز حتی چرت هم نمیزنه الان که تابستون روز طولانیه ظهرا نمیذاره من وباباش هم بخوابیم خیلی خستم بخدا تحمل ی دقیقه دوریشو هم ندارم ک بذارمش پیش کسی ولی خیلی خستم

من بیشتر مادر افسرده ای هستم 

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 

باهاش بازی کن خسته بشه  هرچند خودمم این شرایط داشتم دخترم نه روز می خوابید نه شب 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم شش سالشه فلج مغزیه شبانه روز صدا میده و میخنده که کلافم میکنه 

همین الانم بسکه صدا میده و میخنده رفتم تو اتاق که نشنوم 

تازه دو تا بچه کوچیک دیگه هم دارم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728
باهاش بازی کن خسته بشه  هرچند خودمم این شرایط داشتم دخترم نه روز می خوابید نه شب

ازبس که بیخواب وخستم حال ندارم بازی کنم باهاش منتظرم مهرماه بذارمش مهد

2740
من پسرم شش سالشه فلج مغزیه شبانه روز صدا میده و میخنده که کلافم میکنه  همین الانم بسکه صدا مید ...

منم پسرم ده سالشه همینجوره....فلج مغزیه....وقتی میخنده جیشش میریزه؟ پسرم وقتی شروع کنه به خنده دیگه هیچی تا دوساعت خنده جیش 😭 سر چیزای الکی میخنده

گلم باید خستش کنی تا بخابه. بچه باید انرژیش تخلیه بشه باهاش بازی کن قصه بگو نقاشی.... همین یکیو داری ...

اره همین یکیو دارم عزیزم انرژی دخترمن تمام شدنی نیست اخه ی روزایی میبرمش توباغ خاله همسرم از صب بازی میکنه بازم شب ب زور میخوابونمش

پسر منم ۵ سالشه خواب ظهر که اصلا ولی شب دیگه نهایت تا ۱۰ میخوابونمش آرزومه خودش بره بخوابه، روزا هم دایم میگه حوصلم سررفت بیا با من بازی کن، منم خیلی خستم مخصوصا که روز طولانیه و بخاطر کرونا نمیشه هرجایی رفت

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
منم پسرم ده سالشه همینجوره....فلج مغزیه....وقتی میخنده جیشش میریزه؟ پسرم وقتی شروع کنه به خنده دیگه ...

پسرم پوشک میشه اگه هم جیشش بریزه نمیدونم ولی واااقعا دیگه کم آوردم تز اینگه خندیدن و صدا دادنش😔

پسر شما پوشک نمیشه؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ممنون گلم؛ والا منم چاره ای جز صبر ندارم، 

تاتی جان عزیزم خدا بهت صبر بده .موقعی که خواننده خاموش بودم تاپیکای شما رو میدیدم واقعا خییییلی براتون ناراحت میشدم . اما گلم توکلت با خدا باشه .ان شاءالله خودش کمکت میکنه .خداروشکر دوتا گل پسر دیگت سالمن

2706