2733
2734
سلام بچه ها . میشه بگین شما هم از این دارو ها استفاده کردین؟ چه عوارضی رو شما داشته؟ ایا بهبود پیدا کردین؟ چقدر طول میکشه که خوب شیم؟
اسپیرونولاکتون 25 بعد از صبحانه یک عدد.
فولیک اسید یک عدد بعد از ناهار.
دزوسپتیو یا همون دی ال هر شب یک عدد.
دکتر به من کلی ازمایش های هورمونی هم داد که هزینش نزدیکه 120 هزار تومن شد کسی جواب ازمایشش رو داره؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
من تاوقتی ال دی واسپرونولاکتون میخوردم خیلی خوب بود ولی الان قطع کردم که باردار بشم دوباره همه چی برگشته
موی زاید ونامرتبی پریود
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم پلی کیستیکم دکتر برام کلومیفن تجویز کرده البته پلی کیستیک بودن من از پرولاکتین بالاست که دارم دارو میخورم
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
من فقط متفورمین و رازیانه چون فقط نامنظمی پری بود که درست شد..فولیکولمم کوچیک بود که اونم درست شده تقریبا
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
دخمل مامان یعنی دوباره موهای زایدت در اومد؟ تو رشد موهای سرتون هم تاثیری کرد؟ من ریزش شدید مو هم دارم؟ بچه ها اون قرص جلوگیری یعنی واقعا کیست های ریز تخمدان رو بهبود میده یا برای منظم شدن پریود میدن؟
من یک روزه قرص ها رو شروع کردم خیلی بی اشتها شدم اثر کوم داره بچه ها؟ تو رو خدا جواب بدین نگرانم
بله رژین جان برای تحریک تخمک گذاری داده ولی اگه مشکل هورمونی هم داری به متخصص غدد مراجعه کنی. رازیانه خیلی مفید حتما استفاده کن
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
نسترن جان منم 6 ساله پیش مصرف کردم و با خوردن یک دوره باردار شدم ان شا الله زودی جواب بگیری
عطاری ها عرقشو میفروشن ولی میتونی خود دونه های رازیانه رو بگیری اسیاب کنی بعد دم کنی روزی یک لیوان بعد از غذا بخوری
2706