2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

صبح رفتم اموزشگاه کلی ادم اونجا صف واستاده بودن باید زودتر می رفتم اسمم و نوشتن گفتن برو محل ازمون نفر ۶ از گروه دو بودم ی نیم ساعتی اونجا واستادیم تا افسر اومد اسم ها رو ب ترتیب خوند فوق العاده بد اخلاق بود با صد من عسل هم نمی شد خوردش ما هم از ترس جیکمون در نمیومد چون کوچیکترین خطایی می کردیم دیگه واویلا بود باهامون لج می کرد خلاصه منتظر موندم تا نوبتم بشه ی اشتباه دیگه مم این بود ک فکر می کردم کارم زود تموم می شه واسه ساعت ۱۱ نوبت سونوگرافی داشتم همش عجله و استرس داشتم فقط زود تموم بشه تا برم سونوگرافی ی اشتباه دیگه مم این بود ک با بقیه صحبت می کردم همه شون می گفتن چون بار اولته حتما می افتی من با اینکه قبلش استرس نداشتم ب این باور رسیده بودم ک قبول نمی شم فقط رفتم ک امتحان بدم  امتحان و زیاد جدی نگرفتم 

خلاصه نوبتم شد از پشت ماشین رفتم جلو نشستم سلام خسته نباشی گفتم افسر بیشعور هم حتی ب خودش زحمت نداد سر تکون بده پرونده رو گذاشتم رو داشبورد صندلی و تنظیم کردم اومدم پشتی و تنظیم کنم ک دیدم واویلا دستش شکسته اشتباه سومم اینجا بود بیخیال صندلی شدم باید ب افسر می گفتم نمی تونم اینجوری برم والا ولی از اونجایی ک از افسر می ترسیدم هیچی نگفتم ایینه هارو تنظیم کردم خلاص گردم استارت زدم کمربند بستم زدم دنده یکم راهنما زدم ایینه هارو نگاه کردم ترمز دستی و خوابوندم راه افتادم از ترس اینکه خاموش نکنم یکم بیشتر گاز دادم افسر گفت پارک دوبل بزن راهنما زدم پارک دوبل زدم بر خلاف انتظارم پارک دوبلم خوب از اب در اومد بعد گفت برو دنده عقب فرمون و راست کردم حالا هر کار می کردم دنده جا نمی خورد دو سه با امتحان کردم تا جا خورد بعد برگشتم عقب تا یکم رفتم عقب خوردم ب جدول موقع حرکت فرمون یکم تکون خورده بود بخاطر همین کج رفت دیگه افسر گفت ردی دنده رو خلاص کردم ترمز دستی و کشیدم با دست راست در و باز کردم اومدم پایین اشتباه اخرمم این بود ک از جلو ماشین رفتن پیش افسر تا پرونده رو بگیرم بعدم رفتم امورزشگاه ۳۷ کارت کشیدم ی جلسه تمرینی با مربی مرد برداشتم 

خلاصه نوبتم شد از پشت ماشین رفتم جلو نشستم سلام خسته نباشی گفتم افسر بیشعور هم حتی ب خودش زحمت نداد ...

انشاالله این دفعه قبول شی عزیزم 

۳۷ تومن؟؟؟؟

چه خوب من دوهفته پیش یه جلسه تمرینی برداشته بودم ۷۵ کشید از کارتم😐

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
اره ازمنم می گیرن ولی هنوز مربی بهم زنگ نزده شماره کارت بده 

اها اون ۳۷ ت پول ازمون بوده پس😶

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
2706