2733
2734

سلام بچه ها . من ۱۸ هفته رفتم سونو انومالی دکتر گفت بچت دختره. قبلش فرقی برام نمیکرد اماااا واقعا وقتی گفت دختره دلم براش رفت . با کلی ذوق رفتم لباس دخترونه خریدم امشب زنداداشم برگشت گفت خیلی خوشحالی نکن بعضیا ۷ماهگی یهو بهشون میگن بچت پسر بوده . سونویی ک رفتم بهترین سونوی شهرمون بوده هم ازنظر دستگاه هم پزشک .چهارماه و یک هفته بودم دقیقا ک رفتم . میخدام ببینم چقدراحتمال داره اشتباه کرده باشه خیلی دلم گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منو به شک انداختی که شما  من هم سونو ان تی هم سونو آنومالی گفت پسر بنظرتون میشه اشتباه بشه!؟

نه پسرو میگن وقتی الت تناسلیشو دیدن دیگه دیدن دیگه. دوباره غیب نمیشه ک اونجاش. 

2740
نه پسرو میگن وقتی الت تناسلیشو دیدن دیگه دیدن دیگه. دوباره غیب نمیشه ک اونجاش. 

بعضیا با بند ناف اشتباه میگیرن دختر خالم گفتن پسره بهترین سونو هم رفته بود هفت ماهگی گفتن دختره ودختر شد

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط

نه عزیزم وقتی جای خوب فتی درسته صد در صد حالا فوقش یکی دوهفته دیگ برا چکاب یه سونو معمولی برو که جنسیتو بهت بگه چون ذوقشو دار ی و داری خرید میکنی دیگ خیالت راحت بشه

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2706