2737
2734

من که میدونم بخاطر خودم نیست حالا که فهمیده زن متاهل بودن جه مجازاتی براشون داره عین موش شده .برتم هیچی مهم نیست دیگه همین که امشب حقارتشو دیدم و کف زمین نشست و پاهامو بوسید برام یه دنیا بود.ازش متنفرم با تمام وجودم متنفررررم ازش .میگفت عاشقتم گفتم اون موقع که من زجه میزدم و راه و چاه دادگاه رفتنو بلد نبودم چرا هی میکفتی طلاقت میدم .میگفت گوه خوردم گفتم بیشتر بخور نجس و بیشرف .کاش لااقل با یه مجرد دوست میشد اخه ادم به دوست فابریکش خیانت میکنه میره با زنش دوست میشه

دوراشونو میزنن وقتی تموم شد برمیگردن😏هه

قبولش نکن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خوبش کردی 

بزار حقارتشو ببینی

من آرزو دارم که زنان نه بر مردان، بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.                                                   حست و ناشناخته درمورد من بگو!                               https://harfeto.timefriend.net/16227589127992
2706