2733
2739
عنوان

مربای گیلاس

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 47 پست
کدوم شهزی؟

شهرستان های خراسان شمالی 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگیر جا منم بخور انقد گیلاس میدوستم🥺

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
بگیر جا منم بخور انقد گیلاس میدوستم🥺

بخدایه جوری شدم اینقد قیمتتاون بالاا بود😪😂😂

دیگه راحت ازگلوم پایین نمیره

2731
ای جانم😅بخور بابا نوش جون

حالا من معدمو اذیتم میکنه زیاد نمیتونم بخورم

ممنون عزیزم

عزیزم مربای بالنگ خودتون درست میکنید؟؟!!!من خ دوس دارم یه بار درست کردم تلخ شد

باید چند بار بزاری جوش بخوره با آب کاملا سردی که روش ریختی بعدش همین که آبش رنگ زرد گرفت آبکش کنی با آب سرد 

من قبلش میزارم تو آب سرد یه چند ساعتی بعدش که آبکش کردم با آب سرد میدارم جوش بخوره چن تا جوش کم که خورد و آبش زرد شد آبکش می کنم این سری ۵بار همین کار رو کردم بعدم پوستشو که میخوای بگیری سعی کن اصلا پوست تلخشو قاطیش نکنی خیلی دقیق پوستشو جدا کن که پوست تلخشو نمونه بهش 

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/
بچهاکامپوت گیلاس بلدید؟؟؟

بلدم لایکم کن فردا برات بفرستم 

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/
2740
بلدم لایکم کن فردا برات بفرستم 

منون میشم💛😋

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
چه جالب مربای کیوی.. اصلا نشنیده بودم کسی بلد بود و حوصلش کشید بمن یادبده

فردا الآن خواب خوابم اینقدر خوشمزه میشه🤗یه لایک بزن یادم بمونه

چه جالب مربای کیوی.. اصلا نشنیده بودم کسی بلد بود و حوصلش کشید بمن یادبده

یک کیلو کیوی رو پوست میگیری و حلقه ای یا به شکل پر پرتقال خرد می کنی بعد ۵۰۰گرم  شکر توی دو لیوان آب حل می کنی میذاری بجوشه تا یه کم قوام بگیره بعد از اینکه شکر یه مقدار قوام گرفت و آبش نصف شد کیوی ها رو میریزی توی مخلوط شکر با حرارت کم نیم ساعت بپزه یه کم بچش اگه سفت بود کمی آب بریز بازم بزار بپزه با همون حرارت ولی من از کیوی نرم استفاده می کنم

موقع جوش خوردن کف می کنه که من اهمیت ندادم نمی خواد کفشو بگیری

دوست داشتی وانیل بزن خیلی کم ولی من نمی زنم چون طبیعی تره

بعد که از روی گاز برداشتی و خنک شد با همون ظرفی که رو گاز بوده یه روز بذار تو یخچال بمونه بعد بریز تو شیشه زود هم بخورید که بهتره بیشتر از یه ماه نمونه اگرم زیاد درست کردی اندازه استفاده جدا بزار یخچال بقیه رو بذار تو فریزر

بچهاکامپوت گیلاس بلدید؟؟؟

شاخه هاشو بگیر و اونایی که خیلی سالمن رو بریز تو آب سرد اگه یه کیلو داری دو لیتر آب بذار بجوشه ۲۵۰گرم هم شکر بریز چن تا گیلاس رو خراش بزن بنداز تو آب تا بجوشه حدود ده پونزده تا تا آب کمپوت قرمز بشه وقتی خوب جوش افتاد بعد اینکه آب نصف شد با جوشیدن و حسابی رنگ گیلاس گرفت گیلاس هات رو بریز تو قابلمه و شعله رو کم کن یه مقدار آب کمپوت رو بچش بعد نیم ساعت اگه دیدی شیرینیش خوبه بردار از رو گاز اگه دیدی کمه به مقدار لازم شکر بزن بعد ۵دقیقه بردار با همون ظرف بزار خنک بشه سرش بزار روش بمونه تا زمانی که بشه بزاری تو یخچال بعد بریز تو شیشه بزار تو یخچال

شاخه هاشو بگیر و اونایی که خیلی سالمن رو بریز تو آب سرد اگه یه کیلو داری دو لیتر آب بذار بجوشه ۲۵۰گر ...

مررررسی گلم😍😋💛💛💛💛💛

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
باید چند بار بزاری جوش بخوره با آب کاملا سردی که روش ریختی بعدش همین که آبش رنگ زرد گرفت آبکش کنی با ...

منم چند بار جوشوندم ولی خ تلخ بود ممنونم ازت ک صبورانه برام نوشتی🥰🥰🥰🥰

دل من هواتو کرده🤕