2733
2739
عنوان

به نظرتون حمله قلبی بوده

103 بازدید | 11 پست

دیشب یهو وسط خواب عین کسانی که تو بیمارستان با دستگاه بهشون شوک وارد میکنن همونطوری انگار با یه قدرتی بلندم کردن و خوردم رو تخت

چند شب پیش هم برای چند ثانیه فقط دم داشتم بدون بازدم انگار جونم داشت بالا میومد 

ولی تو طول روز هیچ مشکلی ندارم

میگن تو اون لحظه 

سعی کن سه تا کار انجام بدی اگه هر کدومو نتونستی فورا بری دکتر 

لبخند زدن 

حرکت کردن 

دست زد 

اصطلاحا لحد 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسم این اتفاقی که برام افتاده چیه

نمیدونم احتمالا تو خواب ترسیدی یا استرس داشتی یا هم یه اتفاقی قبلش افتاده که ترسناک بوده و توی ذهنت مونده 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

خاهش میکنم 

شما قبل خواب بسم الله الرحمن الرحیم بگید و اگه هم تونستید سه تا سوره توحید بخونید من خودم تو یه شب سه بار انگار یکی داشت خفه ام میکرد بدنم لخت شده بود مامانمو میدیدم از لای پلکام ولی نمیتونستم صداش بزنم دستم تکون نمیخورد بزور بیدار شدم دوباره که میخوابیدم اونطور میشدم هم خوابم شدید میومد هم میترسیدم بخوابم اخرش سه تا توحید خوندم بعد بسم الله الرحمن الرحیم گفتم تا صبح اروم خوابیدم حالا صبح به مامانم گفتم شب بالا سرم بودی هر چقدر اه و ناله کردم چرا بیدارم نکردی گفت من نبودم😕🤕

باز حالا شما یه سر برو دکتر اگه تکرار شد ضرری نداره

2740

خاهش میکنم گلم کاری نکردم😊🌺

نه عزیزم مشکلی نیست منم اینجوری میشم

ضربان قلب که یکم میاد پایین باعث این اتفاق میشه طبیعیه

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟