2733
2734
عنوان

زندگی خودشو تباه کرد......

1438 بازدید | 107 پست

یه دختر تو یه شهری که نمیتونم اسمشو بگم عقد بوده بعد با یکی دیگه فرار کرده 

وقتی میخواسته فرار کنه به خانواده اش گفته میخوام برم خونه نامزدم 

خلاصه تو راه چرخ ماشین نمیدونم دیگه چجوری از جاش در رفته تصادف کردند پسره همونجا فوت شده دختره هم رفته کما میگن حالش وخیمه

تازه ماشین هم امانت بوده

میگن نامزد دختره یه جوری گریه میکرد خیلی ناراحت شدم واسه نامزدش😞

اون دختره هم قضاوت نمیکنم وقتی همه چیز نمیدونم

خدا خودش همه مارو به راه راست هدایت کنه🙌

اگر دختر دار شدید اجازه نديد شوهرتون واسش اسم انتخاب کنه😉   چون اسم عشق قبلی نکبتشو میذاره رووش😁😤😂

خدایا شکرت، دلم خنک شد

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم با دل کسی بازی کردن تاوان داره🤧👋

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2740
ازدواج زوری عاقبتش همینه 

اون دختر خانم قبل ازدواجش فرار می‌کرد یا قبل از عقد بهش میگفته که نمیخوادش 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

باز نامزد اون گریه میکرده

شوهر من بود میومد دستگاه هارو قط میکرد ک بمیرم:/

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐

بعضیا دیگه چه هیولاهایی هستن. خنک شدن داره!؟؟؟؟ اخه تو اصلا مگه طرف‌ها رو میشناسی ک خنک بشی!؟ جون دادن و از دست رفتن جوون مردم (هرچقد هم که به نظرتون پای‌بند به اخلاق نبوده) خنک شدن داره!؟

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
اون دختر خانم قبل ازدواجش فرار می‌کرد یا قبل از عقد بهش میگفته که نمیخوادش 

شما میدونی که نگفتع ما این مورد رو داشتیم تو فامیل دختره به هزار نفر گفت نمیخامش ولی بهش میگفتن تو بچه ای آخرشم خودشو کشت 

2706