2737
2734
عنوان

دورهمی نیکتا۱۶

648 بازدید | 67 پست

سلام اگ بودین تو تاپیکاش الان ازش خبر دارین تگش کنین فقط میخاستم حال و احوالی بپرسم ازش ببینم زندگیش خوب شد یا ن...اوناییم ک بودن بیان دور هم باشیم

وای منم دلم واسش تنگ شده😢ولی خیلی وقته ک نیومده سایت

@نیکتا16   خوبی عزیزم؟ گاهی بیا بهمون سر بزن. گل پسرت خوبه؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😢

خیلی دوست دارم بدونم حالشون با اقا امیر خوبه خداروشکر

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
خیلی دوست دارم بدونم حالشون با اقا امیر خوبه خداروشکر

منمممم.الهی خوشبخت باشه...اینکه تگ کردی مطمئنی خودشه پروفش عکس امیره چون عکسشو من ندیده بودم اون موقع ها ک میگفتیم عکسشو بزار نمیزاشت بعدم من کاربریمو لغو کردم چن وقت با ی اکانت دیگ بودم وقتی اومدم دیدم هیچ کدوم از دوستام نیستن دیگ

2738
منمممم.الهی خوشبخت باشه...اینکه تگ کردی مطمئنی خودشه پروفش عکس امیره چون عکسشو من ندیده بودم اون موق ...

شما تو تاپیکش فعال بودی؟

من عکس همه شونو دیدم😅😅 فقط یبار عکس مادرشوهرشو گذاشت که ندیدم

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
منمممم.الهی خوشبخت باشه...اینکه تگ کردی مطمئنی خودشه پروفش عکس امیره چون عکسشو من ندیده بودم اون موق ...

جدی امیره؟ نمیدونستم

اره مطمعنپ ک کاربری خودشه

نمیدونم مهاجرت کردن یا نه🥺

من وقتی اون کاربریمو لغو کردم هنوز بود دیگ ازش هیچ خبری ندارم تا موقعی ک قرار بود برن عقد کنن بعد ی سال ک اومدم دیگ هیچ کدوم از دوستام نبودن😔

شما تو تاپیکش فعال بودی؟ من عکس همه شونو دیدم😅😅 فقط یبار عکس مادرشوهرشو گذاشت که ندیدم

ی مدتی خیلی فعال بودم بعدش دیگ لغو کاربری کردم رمز عبورمو یادم رف اکانت جدید زدم...من فقط خودشو دیده بودم

من وقتی اون کاربریمو لغو کردم هنوز بود دیگ ازش هیچ خبری ندارم تا موقعی ک قرار بود برن عقد کنن بعد ی ...

اره عقد کردن . بعدش اومد گفت دوباره دست روم بلند کرده 🥺🥺(البته فکر کنم زدتش ، ولی یادمه دعواشون شده بود)

چند وقت بعد یه متن نوشت حالت خدافظی بود و رفت🥺🥺

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
2706