2737
2739

دخترم تازه ۴روزشه

از دیروز از دماغش شیر بالا میاد گاهی

اون شیره هم‌حالت چسبنده داره مثل ترشح های زنانه مون

دکتری نیست که الان برم مطبش 

بچه های شما اینجوری شدن؟خطرناک نیست؟توروخدا اگه میدونین بگین خیلی استرس دارم

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

احتمالا رفلاکسه شیربرمیگرده تو دهنش از دماغشم میادبیرون

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2738

متاسفانه رفلکس داره. نترس خیلی از بچه ها دارن . بعد تعطیلات ببرش دکتر . دارو میده و معمولا بعد شش ماه خوب میشه . فعلا بیشتر بعد از شیر پشتش رو بزن تا اروغ بزنه و تو شیب بخوابونش . بزنی اینترنت عکس تشک انتی رفلکس رو ببینی میفهمی چطوری میگم . در ضمن زود به زود اصلا شیر نده . نهایتا چهل دقیقه اصلا زودتر شیر نده . ببری دکتر میگه فاصله شیر دهی رو رعایت کنی 

بچه رو زیر سرش و بالا بیار  حتمی به پهلو بخابون بعد شیر راست نگهش دار آروق بزنه شیر مونده نده در ضمن به بچه ها که تو هوا گرم بدنیا میان حتما آب جوشیده سرد که توش نبات سفید یا یه دونه قند انداختی با قطره چکن یا شیشه بده که سنگ کلیه نگیره دوتا از اطرافیانمون اینجور شدن 

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 

ممکنه هم رفلاکس نباشه بچم چن باری اینجور شد بردیم دکتر یکی گف دلره یکی گف نداره و آخر هم نداشت 

رفلاکس یه احتماله فقط

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 

زهرا جان عزیزم خوبی 

نگران نباش زیاد دادی اینجور شده 

کم کم بهش بده با فاصله 

هوا خونه رو هم خنک نگه دار

خودتم عرق کاسنی رو حتما بخور ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706