2737
2734
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد منم شکایت کردم اون هم خیانت با یک زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 9734 بازدید | 126 پست
خب میگه فراتر از دوستی فراتر از دوستی حالت بعدش صیغه هست نه رابطه جنسی چون رابطه جنسی تو دوستی هم مم ...

عزیز جان صیغه تو این رابطه کلا مطرح نیست چون زنه متاهله😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من کارمتد دادگستریم یعنی اولین باره چنین چیزی میشنوم 😐مطمینی وکیل هست ..خیانت با صدا اثبات نمیشه چو ...

اره دادگاه صدا رو ب عنوان مدرک قبول نمیکنه منم تعجب کردم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
نه خانمه هم شوهر داره چجوری صیغه میشه 

الهی بمیرم برای دلت قربونت برم😭😭😭😭😭

چقد لحظه سختیه عزیزززززززم

من ی گپ دارم ک خانوما شوهرشون خیانت کردن یا جدادارن میشن ب هرشکلی اونجاهس دوست داری درخاست بدع یکم ازحالتو بااونا تقسیم کن همدردتن میفهمنت....

واتس اپ اول ویس صدا میگیریم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
خب الان با وجود مکالمه ها که گفته وکیله خیلی پیش تر رفتن  نمی‌تونن ثابت کنن زنا صورت گرفته؟؟ ی ...

اصلا، فقط و فقط با داشتن ۲ شاهد عاقل و بالغ میشه اثبات کرد.

بذار رک بگم، احتمال مبرا شدنشون خیلی بیشتر از مجازات سنگساره.

2706