2737
2734
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد منم شکایت کردم اون هم خیانت با یک زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 9734 بازدید | 126 پست

ااا چه وکیل خوبی داری چقدر خوب تونستی ثابت کنی به نظر منم کنجکاو نباش و فوق العاده صبور و از ۱۰۰۰ ت نگذر حتی اگه مالی اوکیی بگیر بده به یه فقیر وای حقت و بگیر عبرت بشه با ابرو زندگی دختر مردم بازی نکنه واسه هوسش کثافت کثیف اینا ذات ندارن ریشه ندارن که از بوته به عمل میان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاخره باید بفهمم چه غلطی کردن .اگه نفهمم دادگاه خودش سرپوش میزاره 

ن نترس سرپوش نمیذارن اگه شوهره زنه شکایت کنه از زنش همه را راحت بهش میدن و اونوقت توهم دسترسیت بهتره ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
نه خانمه هم شوهر داره چجوری صیغه میشه 

خب یکی از این سه حالت بیشتر نیست یا دوست یا صیغه یا عقد دایم...دوستی که فراتر باشه که رابطه جنسی نمیشه تو دوستی هم زنگ هم دیدن هم پیام هم رابطه با هم میتونه باشه یکیشم میتونه باشه 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2728

سلام.

با اجازه استار عزیزم

من قران میخونم صفحه ایی ۳ تومن

ایه الکرسی ۲ تومن

۳۰۰ تا صلوات ۱۰ تومن

سوره توحید ۲ تومن

سوره قدر ۲ تومن

به پولش احتیاج دارم بخدا

.اگر خواستید فقط و فقط درخواست دوستی بدید.

ممنونم ازتون

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

لابد گند بالایی بوده که اجازه ننیدن

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2738

من کارمتد دادگستریم یعنی اولین باره چنین چیزی میشنوم 😐مطمینی وکیل هست ..خیانت با صدا اثبات نمیشه چون صرقا جزو اماره هست نه سند 

دوم خیانت هم احراز بشه کار خاصی نمیکنن شلاق هم قابل تبدیل به پرداخت نقدی هست چیزی نیست ماشالله از بس زیاد شده

زن متاهل که نمیتونه صیغه بشه😐 زنا کردن پدرشونو در میارن

خب میگه فراتر از دوستی فراتر از دوستی حالت بعدش صیغه هست نه رابطه جنسی چون رابطه جنسی تو دوستی هم ممکنه اتفاق بیافته و عجیب نیست

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
فقط در صورت اثبات زنا میتونه سنگسار بشه، و اثبات زنا خیلی مهمه.

خب الان با وجود مکالمه ها که گفته وکیله خیلی پیش تر رفتن 

نمی‌تونن ثابت کنن زنا صورت گرفته؟؟ یا نیاز به شاهد داره؟؟ 

خدایا شکرت 🙏🏻
زن متاهل که نمیتونه صیغه بشه😐 زنا کردن پدرشونو در میارن

الان دیگه اینطوری نیست مملکت 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2706