2752
2734

اگه زن متاهل باشه و با مرد دیگه ای زنا کنه براون مرده حرام ابدی میشه

یعنی حتی اگه از،شوهر خودش طلاقم بگیره نمیتونه با اون مرده ازدواج کنه و اون مرده براش حرام میشه

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فساد خیلی زیاد سده دیگه 

اره خیلی عوضی شدن بنطرم اونی که متاهله و ابن کارو میکنه مرز هاب عوضی بودن رو چن کیلو متری رد کرده

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

بعضیا چقدر راحت  قبح شکنی میکنن واقعا !!

چقدر راحت  از خیانت  صحبت میکنن ؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
 😔

یعنی با ی زن متاهل دوسته؟یا این ماجرای خودتونه

چون چندوقت پیش یکی همینو میگفت بعد چندین سال متوجه شده بود از نظر شرعی حرامن بههم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

مرد و زنی که این کار کثافت رو انجام میدن براشون حلال و حرام فرق نمیکنه.

توام اگه فکر زندگیتی از این مرد طلاق بگیر 

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن

یکی از اقوام ما شوهرش با زن متاهل بود و خانم خودش رو آتیش زد و مرد و شوعرشم رفت با اون زنه ازدواج کرد البته زن هم طلاق گرفت و الان ۱۰ سال دارن باهم زندگی میکنن تازه بچه هم دارن فقط اینجا فامیل ما جوان ۲۵ سال مردش همین

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه