2733
2734
امیدوارم مشکلت حل بشه ولی یه چیزی به خودم ثابت شده وقتی کسی و قضاوت کردم وگفتم من اگه بودم اینکاروبه ...

دقیقا همینطوره.

ی روایت هست ک میگه اگه کسی و بخاطر ی گناه سرزنش کنی دنیا انقد میچرخه تا خودت و موقعیت اون گناه قرار بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انسان ممكن الخطاس  شما در جايگاه قضاوت نيستي و قاضي مطلق خداي مهربونه كسي هم منكر زشت بودن خي ...

این چه خطاییه دیگه؟هر گناهی شاید قابل بخشش باشه ولی دل شکستن نه‌.من خودم خیانت دیدم.چه ممکن الخطایی؟بیان گوه بزنن به زندگی طرف با اینکه میدونن متاهله و دل زن یا شوهرشون و بشکنن ک انسان ممکن الخطاست.نظر شما محترمه اما حیوونم همچین کاری نمیکنه.

من خودم خیانت دیدم سه سال شبا رو با گریه خوابیدم با گریه ب بچه شیر دادم آه کشیدم اونا عشق و حال میکردن بعد میشه ممکن الخطا؟؟؟

البته نظرتون محترمه.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2731
خيلي متاسف شدم عزيزم وقتي خيانت هست بهترين راه جدا شدنه 

خب شما میگید قضاوت نکنید وانسان ممکن الخطاست و...ولی ببخشید خیلی ناراحت شدم از حرفتون.این اصلا خطایی نیست ک ممکن بشه یعنی بقدری دل شکستن یه آدم گناهه ک حد نداره شما نمیدونی وقتی شوهر اون زن فهمید زنش با شوهر منه چطور کمرش شکست.یا من چطور در عرض یک ماه بیست کیلو کم کردم وچه زجری کشیدم.

طلاق ک شرایطش برای همه فراهم نیست پشت میخواد پول میخواد .

الانم شوهرمو گذاشتم کنار.طلاق نگرفتم ولی ب چشم یه شوهر نمیبینمش.دیگه هیچیش برام مهم نیست

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
بله كار درستي نيست اما راهش طلاقه نه سنگسار

حالا حکمش سنگساره این همه خیانت زیاده و داره زیادترم میشه و کم کم رابططه بامحارمم داره بیداد میکنه چه برسه ب اینکه حکمی نباشه و فقط جدا بشن!!!

این حکم ها اکثرا برای بازدارندگی هم هست تا بیشتر جنبه اجرایی داشته باشه و خیلی شرایط باید برای اجرا داشته باشن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
خب شما میگید قضاوت نکنید وانسان ممکن الخطاست و...ولی ببخشید خیلی ناراحت شدم از حرفتون.این اصلا خطایی ...

من دركتون ميكنم

ولي به قول دكتر هلاكويي كه ميگه حفظ كردن زندگي به چه قيمت؟

طلاق هميشه بد نيست گاهي گزينه نجات ما هست

عزيز من زنا اثبات ميخواد شاهد ميخواد اصلا به اين راحتي ها نيست

منم گفتم شرایط داره دیگه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️