2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😍😍😍من تازه متوجه بارداریم شدم اولای بارداریمه ولی از شانس بدم افتاد تعطیلات دکتر نرفتم همشم سرگیجه دارم،دنبال دکترم هستم

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
چند وقت اقدام به بارداری کردید و نتیجه گرفتید؟

ی ماه و نیم بعد از ازدواجم حامله شدم با اینکه پریودم هم نامنظم بود

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍
عزیز دلم ،بچه ی اولته؟ داروی خاصی مصرف کردی؟

اره تازه عروسم 4 ماهه عروسی کردم 😍بهترین اتفاق زندگیمه🙈

ن هیچ دارویی

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
پس شما از اون دسته خوش شانس ها بودید ،حتما قدر بدونید

مرسی عزیزم ولی برام دعا کن چون از زایمان ب شدت میترسم و هرلحظه بهش فکر میکنم

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍
اره تازه عروسم 4 ماهه عروسی کردم 😍بهترین اتفاق زندگیمه🙈 ن هیچ دارویی

هنوز ویار هات شروع نشده

😍😍😍من تازه متوجه بارداریم شدم اولای بارداریمه ولی از شانس بدم افتاد تعطیلات دکتر نرفتم همشم سرگیج ...

چند وقتته؟؟کی بی بی چک زدی؟؟

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
خدا بچه رو داده بهت خودشم بهت کمک میکنه گلم 

قربونت عزیزم 

انشالا تا چند روز دیه دامنت سبز میشه و صاحب ی نی نی کوچولو میشی 

چند سالتونه. 

2706