2737
2734
عنوان

شوهر آشغال

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 47 پست

عه براتو هم غذا گرفته بود چه خوب بخور 

غذایی که درست کردی بزار برا شب آشتی میکنینن تا شام😁😀

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

چرا اینجوری حرف میزنی خوب  چرا نمیری‌ سراغش خوب

برو بغلش کن صورتتو روبه رو صورتش بزار بگو من برا تو غدا درست کردم تو چطور دلت اومد بری تنها غدا بخوری من که هیچی از گلوم پایین‌ نرفت

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم
وا عجب  من که دوس دارم غذا بگیره وعده بعد غذا نپزم دیگه😁

فکر کنم فقط واسه خودش گرفته وگرنه کدوم زنی از غذای حاضری بدش میاد😁

گاه دلم میگیرد، از حرف هایی که در شانم نیست، از صداقتم که هیچکس لایق آن نیست...گاه دلم تنگ میشود، برای وعده هایی که میدانستم نیست، اما برای دلخوشیم کافی بود...گاه دلم میگیرد از سادگی هایم،. گاه دلم میسوزد برای وفاداری هایم...گاه دلم میسوزد برای اشکهایم،.گاه دلم میگیرد از روزگاری که در آنم... انقدر صبور بوده ام ، آنقدر تحمل کرده ام ، که خستگی های عمرم روی قلبم سنگینی میکند، هیچکس هم مدال افتخار صبوری بر گردنم نیاویخت ،،، من فقط گرفتار یک عادت لعنتی شدم که در چشم دیگران وظیفه ای بیش نبود، و چقدر دیر فهمیدم صبوری که از حد بگذرد باران حماقت بر سرت آوار میشود..................این نبود آنچه در انتظارش بودم💔
چرا اینجوری حرف میزنی خوب  چرا نمیری‌ سراغش خوب برو بغلش کن صورتتو روبه رو صورتش بزار بگو من ب ...

عزیزم دعوا کردیم قهریم

من براش بازم غذا درست کردم 

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
2706