2733
2734
عنوان

شوهر آشغال

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 47 پست
واااا میگه دعوامون بووووده میگه قهر بودیم چرا بعضی خانوما اینجورین که تمااا خودشون باید برن با سب ...

سبک بازی نیست فک میکنی خانمی که اخم و تخم‌ میکنه و خودشو‌ میگیره ارزشش‌ بیشتر از خانومیه‌ که با شخصیتش‌ مسائلو‌ حل میکنه و مدیریت میکنه و نمیزاره قهر و کینه تو خونه. ش جایی‌ داشته باشه؟

کدومشون سبکترن‌؟کدومشون ب شخصیت ترن؟

چرا بعضی خانما فکر میکنن‌ با قهر و دعوا و نق نقو ‌بودن احترامشون‌ حفط میشه و عشق و توجه بهشون بیشتر میشه

این محاله

ولی  وقتی عشق بدی عشق میگیری  

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم
سبک بازی نیست فک میکنی خانمی که اخم و تخم‌ میکنه و خودشو‌ میگیره ارزشش‌ بیشتر از خانومیه‌ که با شخصی ...

ببخشید با شخصیت مسائلو حل کردن خیلی با لوس باز یدراوردن و بوس و عشوه و بغل کردن فرق داره...

وقتی هم که مرده مقصره اون باید مسئله رو حل کنه

اینکه خانوما همیشه بخوان این کارایی که شما میگی رو بکنن از یه جایی به بعد بجای اینکه شخصیتشونو نشون میده بدتر گند میزنه به عزت نفسشون.

🌸ZAR🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید با شخصیت مسائلو حل کردن خیلی با لوس باز یدراوردن و بوس و عشوه و بغل کردن فرق داره... وقتی هم ...

من اول. اینجوری آشتی میدم‌ همسرمو‌ وقتی  که آماده  شد بعدش میگم این کارت اشتبا بود  معدرت خواهی‌ کتی بهتره‌ نکردی ام من میدونم متوجه اشتباهت‌ شدی‌ ولی  هیچوقت دیگه قهر نکن ما باید  با حرف زدن کارارو درست کنیم ولی

وقتی طرفین ناراحتن‌ تو سیکل معیوبن‌ هرچی ام بگی طرف مقابلت‌ دوتا‌ روش‌ میزاره بهت پس میده و بدتر میشه اول باید آشتی بکنی و اگه دوتا کتاب تفاوت  زن و مرد رو بخونی میفهمی با لوس بازی اول اون موانع سختی که ایحاد شده رو برمیداری  بساط صلح‌ رو فراهم میکنی. و بعد توی صلح و آرامش بحث میکنی تو جبهه‌ گرفتن‌ و حالت دعوا و ....به این زودیا چیزی درست نمیشه

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم