2737
2739

من الان سرترالین میخورم ولی تازگیا احساس میکنم دیگه اثر نداره میرم سر درس استرس کنکورو میگیرم احساس میکنم نفس کم میارم به نفس نفس میوفتم 

اصلا دیوونه میشم نه میتونم تمرکز کنم نه چیزی میتونم بخونم🤒🤕

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
من استرس میگیرم میلرزم ولس گریه شدید کنم نفس کم میارم، چند روز پیش سر این موضوع رفتم بیمارستان

منم میلرزم ولی مثلا اگه با یکی رودرو بشم یا صحبت کنم استرس میگیرم شدید میلرزم ولی نمیدونم چرا تازگیا احساس میکنم سر درس که میرم احساس میکنم نفس کم میارم خفه میشم

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من استرس میگیرم لرز میکنم دوندونام میخوره 

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
من استرس میگیرم یا خیلی ناراحت باشم می خندم مثل دیوونه ها. بابام تصادف کرده بود من خندم گرفته بود خی ...

😟

2740

منم شبیه تو شدم نفس کم میارم از خواب بیدار می شم🥺🙂

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
این قرص های آشغالو نخور. بجاش عرق برگ چنار بخور. سردی نخور. با طب سنتی پیش برو.....خوب میشی

سردی زیاد میخورم کلا از گرمیجات خوشم نمیاد وقتی میخورم احساس میکنم از کلم اتیش بلند میشه🤯

من استرس میگیرم دست وپاهام یخخخ قلبم میخواد از جاش کنده بشه  نفس بدجو ررررررر کم میارم جوریی ...

منم دقیقا همینجوریم اصلا میتونی خودتو اروم کنی؟

من نمیتونم مجبور میشم پاشم برم یجای دیگه خودمو مشغول کنم درس نخونم☹

منم شبیه تو شدم نفس کم میارم از خواب بیدار می شم🥺🙂

اون فک کنم پانیک هست

منم یمدت درگیر پانیک بودم ولی الان استرس اینجوریم میکنه

منم دقیقا همینجوریم اصلا میتونی خودتو اروم کنی؟ من نمیتونم مجبور میشم پاشم برم یجای دیگه خودمو مشغو ...

ببین تو قرار اول اینجوری شوم دوست پسرم میدونست 

همش میگفت آروم باش نفس عمیق بکش و...

من سرمم نمیتونم گرم کنم 

فقط تلاش میکنم نفس بکشم

ببین تو قرار اول اینجوری شوم دوست پسرم میدونست  همش میگفت آروم باش نفس عمیق بکش و... من سرمم ...

😓😓