2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم من٧ماه تو اقدام بودم تجربياتمم بهت ميگم شايد بدردت خورد

تخمك گذاري فقط وسط ماه نيس و ممكنه اول يا اخر ماه هم باشه.بعد از رابطه چند دقيقه به پشت بخواب و باسنتو بده بالا بعدش تا صبح به سمت چپ يا راست بخواب. سعي كن از روشي كه دخول كامل هست استفاده كني

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
2728

من ۵ماهه اقدامم 

نظرات خیلی فرق میکنه 

یکی میگه هر روز 

یکی میگه هر روز اسپرم ضعیف میشه  و یک روز در میون 

یکی میگه فقط روزا تخمک گذاری شانس بارداری هست 

و...

من همه کار کردم   نمیشه  چرا

البته دکتر نرفتم هنوز

گلم من٧ماه تو اقدام بودم تجربياتمم بهت ميگم شايد بدردت خورد تخمك گذاري فقط وسط ماه نيس و ممكنه اول ...

مرسی عزیزم دست راستت روسرم .ایشالا بسلامتی نی نیت ب دنیا بیاد

این ک میگن بعد رابطه پاها بالا باشه تاثیر داره؟؟بعدش خودمونو بشوریم یانه،؟؟

بصورت علمی تایید نشده ولی طبق تجربه بله خیلی ها انجام میدن . نه نیم ساعت تو همون حالت باش بعد خودتو بشور . خودت و همسرت ازمایش های قبل بارداری انجام دادین ؟

2740
مرسی عزیزم دست راستت روسرم .ایشالا بسلامتی نی نیت ب دنیا بیاد

ممنون فداتشم. استرس هم خيلي بده باعث ميشه باردار نشي

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه