2737
2734
عنوان

درد زایمان

276 بازدید | 44 پست

سلام خانوما من زایمان اولم کیسه ابم پاره شد بعدبا امپول فشار کم کم دردام شروع شد الان واژنم هر چن ثانیه یبار تیر میکشه این علائم زایمانه بنظرتون الان برم دکتر؟

تو قشنگ باشی قشنگ بودن قشنگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه فهمیدم نی نی دارم 😍😍😍😍😍

اصلا تجربه ندارم🙈🙈🙈

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
2731
کسی نیست؟

تو به‌سوال من جواب بده 

درد زیر دل طبیعی یه 

من تازه امروز فهمیدم باردارم

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 

ن الان نرو ..‌‌‌‌‌‌‌ببین گلم اگ انقباضات منظمه ومثلا هرده دقس برو...اگ بذاری ذردات شرو بشه بعدبری خیلی بهتره کمتراذیتت میکنن وزودترزایملن میکنی...ایشالا نی نیت بسلامتی دنیابیاد

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2740
اگه خیلی شدید نیست اره اگه شدیده برو دکتر

نه بابا شدید که نیس 

ولی درد رو داره

2706