2733
2734
عنوان

پرستاربچه شیراز

81 بازدید | 5 پست

عزیزان برای دوقلوهام پرستارمیخوام.یک سالشون هست وپسرهستن.یکی شیرمادر ویکی شیرخشک میخوره.یه روز صبح ساعت شش ونیم تا دوبعدظهر.ویه روز ساعت دوبعدظهرتاهشت شب.اگه یه روز درمیان هم بخوادبیادمشکلی نیس.ساکن شیراز شهرک فرهنگیان هستم.لطفا اونایی که شرایطشو دارن پیام بدن به این شماره.رزومه کاملشون بفرستن با حقوق درخواستیشون بصورت یک روز درمیان ویابصورت روزانه هشت ساعت در روز...09398800812

تا اونجایی که ممکنه پرستار نگیری بهتره

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نامه به بیت رهبری دادم گفتن فعلا بودجه نداریم.ولی گفتن اگه IVF کرده باشین بایدتوی نامه قیدکنیدبه همراه مدارک پزشکی بفرستین تا برسی بشه.از دوستای شوهرم که دوقلو داشتن اره بهشون ۲۰و۳۰میلیون دادن.