2733
2734
عنوان

دانشجوی پرستاری..

243 بازدید | 9 پست

دوستان اینجا دانشجوری پرستاری داریم؟؟

چنتا سوال داشتم 

اگر هستید بگید ممنون میشم

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
بپرس اگر بدونم میگم

وقتتون بخیر 

شما خودتون دانشجویید در حال حاظر؟

ترم چند؟

چقدر واسه کنکور خوندید 

چ درس های تخصصی رو زیاد روشون کار کردید 

یکم درموردش برام توضیح میدید اگر زحمتتون نیست 

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتتون بخیر  شما خودتون دانشجویید در حال حاظر؟ ترم چند؟ چقدر واسه کنکور خوندید  چ درس ...

نه عزیزم من تموم شدم و شاغلم

من از دهم شروع کردم اروم اروم خوندم 

من شیمی رو دوست داشتم و درس رتبه سازی هست رو اون کار کردم

زیستم برای تست خیلی قوی نبودم تست زیاد میزدم

2731
نه عزیزم من تموم شدم و شاغلم من از دهم شروع کردم اروم اروم خوندم  من شیمی رو دوست داشتم و درس ...

رشتتون تجربی بود درسته؟

سال اول کنکور قبول شدید ینی؟

من کلا علاقه دارم 

ب پرستاری و حالا کمک کردن ب هم نوع خودم و میدونم ک در زمینه های دیگه ای هم جامعه امروزی میپذیرم واسه کمک 

ولی بازم ترس دارم ترس از قبول نشدن ترس از پشت کنکور موندن و خیلی چیزای دیگ 

الان دقیقا بین چند چیز متفاوت موندم بین روانشناسی و پرستاری واقعا نمیدونم چی برمو چی انتخاب کنم 

ی موقعیت سرنوشت سازه واقعا 

منم کاملا گیر کردم و همین باعث شده درسم ضعیف بشه و همه فکر و افکارم درگیر انتخاب بین این دو رشته شده 

رشتتون تجربی بود درسته؟ سال اول کنکور قبول شدید ینی؟ من کلا علاقه دارم  ب پرستاری و حالا کمک ...

بله تجربی بودم

از سال اول قبول شدم

چرا انقدر استرس داری

شما قشنگ با یه برنامه عالی برو جلو اگر خودت نمیتونی از یه مشاور کمک بگیر 

من چون بازار کار برام مهم بود پرستاری رو انتخاب کردم چون روانشناسی بدون هیچ درامدی باید تا دکترا ادامه بدی تا شاید بتونی کار پیدا کنی 

بله تجربی بودم از سال اول قبول شدم چرا انقدر استرس داری شما قشنگ با یه برنامه عالی برو جلو اگر خو ...

من انسانی ام ‌

کنکور پرستاری ولی 

خب استرسم ی خورده طبیعیه

پس نتیجه ۱۲ سال درخوندن چی میش اگ ی وخ قبول نشم 

بله حتما از ی مشاور کمک میگیرم 

بله منم بازار کارش واسم خیلی مهمه

و اینک 

از رشته انسانی ک میخام برم مطمعنا ی درسایی رو باید ازاد بخونم و سخت تر میشه درسته !!!

من انسانی ام ‌ کنکور پرستاری ولی  خب استرسم ی خورده طبیعیه پس نتیجه ۱۲ سال درخوندن چی میش اگ ...

اره یکم سخت میشه تخصصی ها فکر کنم کلا فرق داشته باشه 

موفق میشی عزیزم

استرست هم کاملا طبیعی هست اما نذار جلو پیشرفتت رو بگیره

حتما با یه مشاور خوب شروع کن 

هر سوالی داشتی بپرس

2740
اره یکم سخت میشه تخصصی ها فکر کنم کلا فرق داشته باشه  موفق میشی عزیزم استرست هم کاملا طبیعی ه ...

خیلی ممنونم از راهنماییت عزیزم 

موفق و پیروز باشی