2737
2734
عنوان

کیدراما

1481 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها.یه سریال کره ای می‌خوام ولی همشون دیدم یا از بعضیاشون خوشم نیومده🙄😂سبک زیبایی حقیقی.زیبای گانگنام.تو زیبایی.عاشقان ماه .دوست دارم.من که عاشقشون بودم.معرفی میکنین اگه میدونین؟

save weaks#stay clean

گفتن منم لایک کن سریالام تموم شدن یه سریال طنز مثل قهقهه در وایکیکی میخوام

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گفتن منم لایک کن سریالام تموم شدن یه سریال طنز مثل قهقهه در وایکیکی میخوام

باشه😂وینچنزو،زیبایی حقیقی،تقلید ،اینا رو دادی.اینا هم کم و بیش خنده داره ولی عالین .

save weaks#stay clean

تو فوق العاده ای و هیلر و بکش خلاصم کن

باعشق تمیز کن پزشکان اوه روح من مبارزه برای راهم زندگی های خصوصی برگرد اجوشی سقوط عشق سرچ دابلیو دابلیو دابلیو

گل اهریمنی

اینارو به شخصه خیلی دوس داشتم

Moody🤧
کشاورز مدرن کشیش عصبانی دفترخاطرات روانی دوپلیس افسانه دریای آبی نوازش قلبت

کشاورز مدرن و افسانه دریای آبی و نوازش قلبت رو دیدم

کشیش عصبانی دو قسمت دیدم ادامه اش ندادم اصلا خنده دار نبود دو قسمت اول بعدش خوب میشه؟؟

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)
2740
باشه😂وینچنزو،زیبایی حقیقی،تقلید ،اینا رو دادی.اینا هم کم و بیش خنده داره ولی عالین .

زیبایی حقیقی رو دیدم خیلی خوشم اومد

تقلید قشنگه؟ 

کشاورز مدرن و افسانه دریای آبی و نوازش قلبت رو دیدم کشیش عصبانی دو قسمت دیدم ادامه اش ندادم اصلا خن ...

منم میخواستم دراپش کنم ولی ادامش دادم قشنگ بود به نظرم

Moody🤧
زیبایی حقیقی رو دیدم خیلی خوشم اومد تقلید قشنگه؟ 

تقلید الان در حال پخشه.خیلی قشنگه😍به نظرم ببین و قسمت اول نظر نده حداقل تا قسمت چهار ببین و بعد تصمیم بگیر میخوای ادامه بدی یا نه.هر هفته یه قسمتش میاد تا الان تا قسمت پنج اومده.کلا هم دوازده قسمت داره.

save weaks#stay clean