2733
2734

از این اوارگی خلاص بشیم که دیگه مثل برده های به درد نخور باهامون رفتار نکنن صابخونمون زنگ زد ماهی یک و شیشصد باید بدید واسه کرایه ما سیصد و پنجاه میدادیم یه دفعه این همه کشید رو کرایه بی انصاف 😭😭😭😭😭

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

الهی هر چه سریع تر خونه بگیری

اسباب کشیم سخته 

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه مینونه؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2728

چون خدای رزاق و مهربونم وقتی بهت میده ک بهترین زمان باشه براتون شک نکن

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2740
مگه مینونه؟

تونسته دیگه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

دنیاپرازفراوانیه خداانشالله بهترینش روبهت بده به امیدخدت

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
پول پیشتون چقدره؟. ما ۲۱۰ دادیم دوباره معلوم نیست اضافه چقدر بخواد بکنه😑 شمام دعا کن مال ما...

سی تومن بهش گفتیم پول پیش هفتاد تومن میکنیم یا رهن کامل کنید یا کرایه رو کمتر کنید نکرد 

یعنی یهو ۱۳۰۰کشید رو اجاره؟

اره 

2706