2733
2734
عنوان

این جنین دختر است....

| مشاهده متن کامل بحث + 117849 بازدید | 362 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام مریم جون ببخشیدا اما راست میگن هر چیزی لیاقت میخواد. متاسفم بخاطر این طرز فکر مگه ماها که داریم الان زندگی می کنیم تو سری خوریم مگه خودت چقدر از طرف شوهرت تحقیر شدی که این حرفا رو راجع به دختر می زنی. بعدش هم مگه الان عهد حجره که دختر آدم گوشت زیر دندون مردم باشه . بعدش هم عزیزم احتیاجی نیست تو بهش محبت کنی اون خودش محبت میاره خودش اونقدر ناز داره که دلتو ببره اونقدر حسود بشی که دلت نخواد بدیش بغل کسی . حتی وقتی خوابه اونقدر دلت براش تنگ بشه. بزار بدنیا بیاد خودش عشق و محبت و ناز و با هم میاره بعد اونوقت تو از خدات می شه که نازشو بکشی . دختر عشقه همه چیه . شکلات عسلی عزیز ایشالا خدا زود زود یه دختر و پسر گل بهت بده
مرسی دختر بهار ... انشااله قسمت همه یه بچه سالم
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
پرتقال چقدر حساسی دوستم من مادر دوتا پسرم عوض یکی اصلا از این حرفها ناراحت نمیشم یکی داره حرف میزنه یکی دیگه رو اروم کنه شما بدت میاد خوشت بیاد یا نه من خودم میدونم خدا اینقدر دوستم نداشت که بهم دختر بده... اما این در مورد هرکس فرق داره........
مریم میترسم از حرفات .. یاد خودم می افتم !!! بترس .. شایدم خدا ازت گرفت ... شایدم سقط شد ... شایدم مرد ... و دیگه هیچوقت بچه دار نشدی ...به این فکر کردی تا حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه لحظه فکر کن ... کسانی که بچه دار نمیشن ... هرروز قرص و آمپول ... دور نافشون سیاه ! بس که آمپول میزنن... تخمک کشی ... درد شدیدش و عوارض (..) این داروها !!!! استراحت مطلق بودنشون و استرس لحظ به لحظه شون .... کنایه اطرافیان !!! و آخرش هزینه های میلیونییییییییییییییییی تازه این مال کسانی هست که بلاخره میشن . بعضی ها حاضرن اینا رو به جون بخرن ولی دکترا میگن که اصلاباردار نمیشن وهیچوقت نمیتونن طبیعی مادر بشن
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
من خیلی ناراحت میشم...وقتی یکی میگه دختر نمیخوام ...چون شوهرم پسر دوست داره..مگه تو دوران جاهلیت هستیم...مگه خودمون زن نیستیم....دختر خیلی خوب نزار از الان نسبت بهش بد باشی...این حس و به همسرت انتقال نده... یکی از دوستام میگفت شوهرم میگه ماخیالمون راحت که اولی پسر...بعدش هرچی میخواد بشه... چرا تو این همه مشکلات فکرمیکنن دغدغه من و همسرم پسر یا دختربودن!
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
نمیخواستم با این تاپیک کسی را ناراحت میکنم میخواستم یکی یکی با دلیل و منطق بگه اشتباه می کنم بیاد سرم داد بزنه یکی بیاد بهم فحش بده یکی بیاد بزنه تو سرم همش منتظرم منتظر یه تغییر منتظر یه چیز یکه نمیدونم منتظر حسی که بیاد منتظر از بین رفتن این بی تفاوتی نمیدونم
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
عزیزم این چه حرفیه من خودم مادر دو تا دختر هستم زمانی که دومی را باردار بودم همه علایم پسر را داشتم ولی خواست خدا یک چیز دیگه بود خوشحال بودم ولی توی دلم اشوب بود چون فقط دو تا بجه می خواستم اون هم دختر هم پسر ولی وقتی دیدم یک جنس باشند بهتر همدیگر را درک می کنند عزیزم خدا را روزی هزار بار شکر می کنم که به من دو تا دختر داده چون واقعا غم خوار مادر هستند عزیزم برو خدا را شکر کن نعمت بهت داده انشاالله بعدی مطمن باش خواست خدا بوده
برای حاجت من و خانه دار شدن همه صلوات
2706