2733
2734
عنوان

دیدن طلا درخواب

134 بازدید | 15 پست

خانوما من ساعتای ۳ بود ک خواب دیدم یکی ازهمسایه های مامانم،اومد خونه مامانم و (اینجاشو دقیق یادم نیست یک انگشتر ب مامانم داد یا مامانم کف دستش داشت اون انگشترو ) بعد همسایمون گفت ک بیاید پسرارو دامادکنیم ، (منظور از پسرا :پسر خودش و داداش من و برادر زاده م هستن ، که همشون هم ۱۳ سالشونه ) 

بعد مامانم انگشترو بهم نشون داد گفت خوبه انگشتر ؟؟ نازک نیست؟

انگشتر خیلییی بزرگ بود و بشدت نازک 

بزرگیش ب اندازه یک پلاک وان یکاد بود

تعبیرشو کسی میدونه

ازخواب بیدارشدم گفتم شاید مادرشوهرم میخاد برای برادرشوهرم زن بگیره (البته توی فکرش هستن)

اما من تعبیر دقیقشو میخاستم 

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

تعبیر انگشتر ب مامانت برمیگرده.طلا تو خواب برا زن خوبه.

کلا تعبیرش مقام و بزرگی و حاجتروایی برا مادرته

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعبیر انگشتر ب مامانت برمیگرده.طلا تو خواب برا زن خوبه. کلا تعبیرش مقام و بزرگی و حاجتروایی برا ماد ...

اها ممنون عزیزم ♥️

2728
مادرت یا مادرشوهرت ؟ شاید منم نمیدونم فقط میدونم خوبه طلا

خوابو با مادرم دیدم

ولی بیدارشدم ب مادرشوهرم نسبت دادم 

2738
حالا ک طلاست به مادرت نسبت بده به نظرم چکار برادرشوهرت داری 😂😂

اره عزیزم همینطوره😂😅

سلام عزیزم توی یه تاپیکی دیدم که گفته بودین با همسرتون دائم بحث دارین و استارتر گفته بود 3 روز صبح و شب سوره مجادله را بخونین، انجام دادین؟ راضی بودین؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
سلام عزیزم توی یه تاپیکی دیدم که گفته بودین با همسرتون دائم بحث دارین و استارتر گفته بود 3 روز صبح و ...

پریود شدم نخوندم عزیزم همین تازگیا پرسیدم

تازه میخاستم بخونم ک پری شدم

شما هم مثل منید؟؟؟ دعوا میکنین همش؟

پریود شدم نخوندم عزیزم همین تازگیا پرسیدم تازه میخاستم بخونم ک پری شدم شما هم مثل منید؟؟؟ دعوا میک ...

عزیزم من دعوا نمیکنم، همسرم همش بهانه گیری میکنه و دعوا راه میندازه، من معمولا سکوت میکنم، خودما میخورم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706