2733
2739

خانما نمیدونم در جریان حال بدم هستین یا نه .من یه مشکلی برام پیش اومده که واقعا حالم خیلی بده به همین منظور، میخوام یکاری کنم . هرکی برام یبار سوره یس و یبار سوره واقعه بخونه ، من براش ۱۵ تومن به نیت امواتش خیرات میدم.

خدایی مدیون هستید اگر که الکی بگین من راضی نیستم 

هرکی که واقعا دوتاش رو میخونه بگه . هرنفر هم فقط یبار بگه لطفا . اگر خواستید بخونید، فقط بنویسید من یبار میخونم و اسم کسی که میخواین به نیتش خیرات بدم رو هم بنویسین. فقط هم ۴۰ نفر میخوام

اینم بگم چون یه مقدار زیادی میشه پولش، کم کم به مرور زمان خیرات میکنم یعنی هر هفته ۲ نفر رو پنجشنبه خیرات میدم . 

لطفا چیز الکی ننویسین که بتونم بشمارم ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما منم به نیت روح مردگانتون قران میخونم پولی هم نمیگیرم بگین

دخترداییم تازه فوت کرده ممنون میشم توی قرائتت اسم ایشونم بگید 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728

من هم برای اموات دوستانی که در تاپیک اخرم حضور داشتند سوره قدر خوندم.... 

تا غروب جمعه گفتم اگه کسب از ناپبکم بازدید کنه ثواب عملی که انجام دادم برسه به اموات شون. و برای حاجت خودشون دعا کردم... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2740
اسمشون چیه گلم خدا رحمت کنه

خدارحمت کنه گذشتگان شمارو 

سمیه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706