2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من گربه دارم

واسه زندگی اپارتمانی گربه خیلی بهتره.

گربه استقلال داره

سگ خیلی توجه و نگهداری و آموزش و گردش میخواد

گربه واقعاااا راحته نگه داریش، حتی زحمت یاد دادن جای دستشوییشم نمیکشی

در حد یک "دانشجوی حقوق" میتونم به مشکلات حقوقیتون پاسخ بدم عزیزان.
من گربه دارم واسه زندگی اپارتمانی گربه خیلی بهتره. گربه استقلال داره سگ خیلی توجه و نگهداری و آمو ...

با ایشون موافقم من خودم سگ دارم و واقعاااااا سخته با این که عاشقشم و‌عضو‌ خانواده میشه! اصلا پیشنهاد نمیکنم. گربه خیلی مستقله باشی نباشی براش مهم نیست فقط غذا و ابش فراهم باشه. از سگ هم تمیز تره! بیچاره شدیم خلاصه😩

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

من خودم هم میخوام سگ بخرم ولی پرسیدم گفتن که گربه مستقل تره برای زندگی آپارتمانی، فک کنم گربه بهتر باشه 

چون من هر حیوانی رو هم بخرم زیاد بیرون نمی بزن ولی موندم که کدومشون رو بخرم 

با ایشون موافقم من خودم سگ دارم و واقعاااااا سخته با این که عاشقشم و‌عضو‌ خانواده میشه! اصلا پیشنهاد ...

نه حالا اونقدرم گربه بی احساس نیست =)))

یه نمه طفلک حس صاب خونه بودن داره فقط 😂😂😂 در تصوراتش صاحب خونست که داره ۴ تا آدمِ خونگی نگه میداره 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

در حد یک "دانشجوی حقوق" میتونم به مشکلات حقوقیتون پاسخ بدم عزیزان.

من هم سگ دارم هم گربه هر دوتا سخت ان

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2706