2733
2739

من فروردین پارسال با وجود ی بچه یکساله ناخواسته باردار شدم 

توی تاپیک های منم هست که حتی قرصشم تهیه کردم و همسرمم موافق بود اما خواهرم منو منصرف کرد خیلی باهام حرف زد اما من کارم گریه بود ۳ماه تمام گریه میکردم و کلی شکایت از خدا...

شرایط خیلی بدی بود تا اینکه تکون خورد و ی ذره عاشقش شدم اما هنوز خیلی دوستش نداشتم وقتی زایمان کردم گذاشتن بغلم و علاقه ام از اونجا شروع شد‌‌‌....

بچه ام ناخواسته بود اما الان خواسته دلمه ...

شد عزیز ترین کسم 

هرکس میبینه پسرمو فقط محو زیبایی و خوشگلیش میشه میگن چقدر خوشگله 

می‌خوام بگم خدا هدیه ای که بهتون داد رو پس نزنید حتی اگه هرچندتا بچه دارید ...

من روزی هزار بار خداروشکر میکنم هدیه اش رو پس نزدم و الان خوشبخت ترینم بابت داشتنش ...

شما توی اطرافیانتون کسی بوده بارداری ناخواسته داشته باشه...

از تجربیات تون بگید تا شاید یکی ببینه و اینکارو نکنه

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۵ ماهم بوده مامانم خواهرم و حامله میشه. الان بیشتر از من دوسش دارن😂😍۱۴ ماه اختلاف سنی داریم

اونجاکه‌هایده‌میخونه"وای‌به‌حالش، رسواش‌میکنم‌من" پیداست‌اسکرین شات‌های‌سنگینی‌داره😂
2728

بعضیا پولشو ندارن عزیزم

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

من  دیگه  بچه  نمیخوام  

ولی  موافق  حرف تون‌ هستم  

با  وجود  جلو گیری    همیشه  به  همسرم  میگم  اگه  روزی  ناخواسته  باردار  شدم  سقط  نمیکنم  چون  هدیه  خداست 

2740
بعضیا پولشو ندارن عزیزم

آیه قرآن داریم بخاطر پول و اینا بچه اتون رو نکشید 

خدا رزق و روزیش رو می‌رسونه 

و منم به عینه دیدم

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
آیه قرآن داریم بخاطر پول و اینا بچه اتون رو نکشید  خدا رزق و روزیش رو می‌رسونه  و منم به ...

کدوم آیه گفته وقتی نون خودت رو نداری یه بچه هم بیار تا با بدبختی بزرگ بشه

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
من ۵ ماهم بوده مامانم خواهرم و حامله میشه. الان بیشتر از من دوسش دارن😂😍۱۴ ماه اختلاف سنی داریم

اصلا ناخواسته ی چیزیه😅😉

کاش منم ناخواسته باردار میشدم

الان وقت اذانه براتون دعا کردم بشرط لیاقت

2706