2733
2739

خونواده شوهرم هر روز یه حرفی میزنن 

اوایل عقدمون یک روز فقط یک روز سر یه جریانی بعد ناهار من ظرف نشستم پدر شوهرم گفته بود انگار هتله اینجا 

بعد اونم مادرشوهرم یه بار گفت بابا گفته عروسم اونجوری که میخواستم نبوده 

چند روز پیشا خونشون بودم نخود فرنگی گرفته بودن گفتن بیا پاک کن گفتم من‌بلد نیستم اینو دست گرفتن کلی به شوهرم غر زدن 

حالا امروز ظهر شوهرم گفت بیا اونجا گفتم من‌نمیام راحت نیستم بهش برخورد که چرا گفتم ، میگه اونا بخاطر ما میگن ، بخاطر این میگه مامانم این حرفارو که تو دل بابام جاشی تو 

منم‌گفتم من اخلاقم‌اینه نمیخوام اینجوری جا شم 

به شوهرم گفتم تو بیا اینجا گفت نمیام میخوام برم خونمون پیش بابام اینا 

خیلی ناراحت شدم من که دشمنشون نیستم اونا به من‌حرف زدن نه من 

به نظر شما‌مقصر منم

نههه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیال ک خونه مادر شوهرته ادم جایی میره اگ بشینه کنار و میزبان کار کنه خوب نیست و اینکه گفتن بیا پاک کن گفتی بلد نیستم وجهه خوبی نداره کار حاصی نبوده اما زش بوده بشینی کنار بگی ن من بلد نیستم

به خدا مقصر نیستی

حتی به لحظه هم فکر نکن مقصری

الانم دیگه به شوهرت محل نزار تا خودش بیاد منت کشی وگرنه تا اخرش مجبوری نوکر خونه باباش باشی

Take my hands now ......You are the cause of my euphoria

کار کردن کسی رو نمیکشه دوست عزیز.حالا شما یبار ظرف ناهار یا شام بشودی هیچی هم نمیشه .یا دوتا دونه نخود پاک کنی واقعا اتفاقی نمیوفته 

یعنی شما برای خانواده خودت کاری نمیکنی؟اگه چیزی بگن همین اندازه جبهه میگیری؟

یوقتا حساسیتهای ما بیجاست 

یادبگیر بخاطر کار هرکسی ک موجب ناراحتیت شد غرشو سر کسی دیگه نزنی .اگه میتونی رک و راست ب طرف مقابلت حرفت رو بزن ....

2740
بیخیال ک خونه مادر شوهرته ادم جایی میره اگ بشینه کنار و میزبان کار کنه خوب نیست و اینکه گفتن بیا پاک ...

شاید واقعا بلد نبوده

بعدم اینکه عروسشون شده دلیل نیست که نوکرشون باشه

Take my hands now ......You are the cause of my euphoria
کار کردن کسی رو نمیکشه دوست عزیز.حالا شما یبار ظرف ناهار یا شام بشودی هیچی هم نمیشه .یا دوتا دونه نخ ...

نه چون واسه خونواده خودم کار نمیکنم زورم میاد 

بعدم کار شخصی خونه یک نفر دیگه به من ربطی ندارع واقعا

از همه مهم تر درسته بخاطر یه ظرف نشستن یا نخود پاک نکردن بگن عروسمون اونجوری نه میخواستیم نبوده؟

به نظر شما عروس میخواستن یا نوکر؟

شاید واقعا بلد نبوده بعدم اینکه عروسشون شده دلیل نیست که نوکرشون باشه

نوکرشون نیست . اما وقتی بهت میگن بیا این کارو کن .با پررویی نباید بگه نه من بلد نیستم بالاخره اونام دارن زحمت میکشن غذا درست میکنن . ظرف میشورن اینم ی کمک ناچیز کنه چیزی ازش کم نمیشه