2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام میشه بگید چطور بود چند وقت استفاده کردید وابستش شدید راضی بودید یا عوارض داشت؟مشکلتون حل شد؟

فقط ادمو تپل میکنه اشتهارو زیاد میکنه وقتیم میخوریش میخوای بخوابی دماغت کیپ میشه و تپش قلب ممکنه بهت بده اما در کل اگه چاق شدن برات مهم نیست بی حد و حساب قرص خوبیه عااالیه

فقط ادمو تپل میکنه اشتهارو زیاد میکنه وقتیم میخوریش میخوای بخوابی دماغت کیپ میشه و تپش قلب ممکنه بهت ...

به نظرت من هم اسنترا میخورم هم اینو عوارض ندارن ؟اخه این مشکل تپش قلب میده خطرناک نیست؟

فقط ادمو تپل میکنه اشتهارو زیاد میکنه وقتیم میخوریش میخوای بخوابی دماغت کیپ میشه و تپش قلب ممکنه بهت ...

شما به خاطر چی مشکل بی خوابی داشتی؟

من از روزی که اسنترا شروع کردم خوابم کلا رفت که رفت دریغ از ی نیم ساعت خواب حتی 

ی جوری سدم انگار تا چشمامو میبندم کلی فکرو کابوس میاد تو مغزم ولی بیدار بودما 

اسنترامو هفت روزه شروع کردم نمیدونم بهتر میشه یعنی

شما الان بدون اون میتونید بخوابید؟چرا تپل میکنه به خاطر خواب؟یا اشتها؟من نصف ۲۵رو گفته بخورم 

2738

از چه نظر میگی قرص خوبیه؟تو گوگل خوندم درموردش احساسم بد شد انگار مال دوقطبی و اسکیزوغفرنی و نمیدونم شایدم تو دوز پایین واسه اضطراب باشه