2737
2739

سلام . بچه ها مژه مصنوعی یه بار مصرفه یا چندبار میتونی استفاده کنی؟ 🙈 

من فکر میکردم مژه مصنوعی رو بعد ازین که میکاپ رو پاک میکنی باید بکَنی بندازی دور . تا اینکه چند روز پیش تو اینستاگرام یه ویدیو آموزشی میکاپ میدیدم خانومه گفت قبلا هم استفاده کرده 🙄 یهو تو دلم خالی شد دیگه صداشو نمیشنیدم آب دهنم خشک شد حس خلاء داشتم انگار یه چیزی رو از دست دادی و تو شوک میری با خودم گفتم نکنه من نباید مژه های عروسیمو مینداختم چرا انداختم دور 😢 

لازم به ذکره که چندین سال از عروسیم میگذره 😂😂😂

بعدش انقد به خودم خندیدم 🤣🤣🤣 حالا یکی منو از نگرانی دربیاره . آخه مژه ها گرونن تا جایی که میدونم یعنی برا یه باره فقط ؟ 🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

منم هر بار انداختم دور😁

آخه فاصله استفاده ازش زیاده فقط بعضی عروسیا مژه مصنوعی میذارم، فاسد میشه بخوام نگهدارم🙁

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خیلیم گرون نیست  من بهمن سال پیش ۱۵ تومن خریدم

الان قیمتارو دقیق نمیدونم ولی مژه برا میکاپ عروس یادمه همون زمانم گرون بود بابا. مژه هامم خیلی خوب بود خدایی حیف شده واقعا

الان قیمتارو دقیق نمیدونم ولی مژه برا میکاپ عروس یادمه همون زمانم گرون بود بابا. مژه هامم خیلی خوب ب ...

کلا یک بار مصرف باشه بهتره 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706