2733
2734
عنوان

شبا چجوری می خوابین؟ 🥴😑🤔

242 بازدید | 27 پست

شما شبا چجوری می خوابین؟ منظورم اینه شربت خواب مصرف می کنین؟ آخه من اصلا خوابم نمیبره تا ساعت ۵!! اصلا خوابم نمیبرعععععع

شما ساعت چند میخوابین؟

.‌‌‌‌عالم همه در محضر خداوند است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوابت تنظیم نیس

من ماه رمضون تا ساعت۷صبح بیداربودم

یه روز سختی بکش صبح زود بیاد شو و با سر درد و خستگیت کناربیا تا خوابت تنظیم شه

نازگل۲۰۰۰سابق هستم🥺میدونم همتون فراموشم کردین ولی تو این سایت یه عشقی دارم که مطمئنم از یادش نرفتمبا اینکه دلشو شکستم ولی مطمئنم هنوزم بم فک میکنه🥺       @eshqbpayanmخیلی دوست دارم شیما جونم🥺لطفا لطفا اگه کسی یک درصد منو شناخت و تو ذهنش بودم(هرچند غیرممکنه)به نی نی یار پیام بدین برم گردونه🥺

قبلا فوق فوقش یک خواب بودم.

چند شب برا درس خوندن بیدار موندم تا صبح خوابم بهم ریخته دیشب اصلا نشد بخوابم تا ۴ تو گوشی البته شیطنت خودمم هستا مرض دارم میرم تو گوشی😂

✌😎
2740

من پادکست دانلود میکنم گوش میدم بهش تا فکرم درگیر نشه 20 دقیقع ای میخوابم خیلی خوبه

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
خوابت تنظیم نیس من ماه رمضون تا ساعت۷صبح بیداربودم یه روز سختی بکش صبح زود بیاد شو و با سر درد و خ ...

سخته خیلی

بی خوابی منو میکشه

یه روز خواستم اینجوری کنم صبح زود بیدار شدم ولی آخرش نتونستم مقاومت کنم خوابم برد🥴

.‌‌‌‌عالم همه در محضر خداوند است
2706