2733
2739

🎊 امضام

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بزار اول فارسی یاد بگیره بعدش بفرست انگلیسی

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
2740
حضوری هیج جا نیست آیا.آدرسش کجاست؟

میگم که چهارراه گلستان چرا حضوریم داره تو گوگل بزن کانون زبان ایران شعبه مشهد 

اگرم سی متری میخای تو بیست متری علیمردانی یک موسسه آموزشی امام حسین هس اونجا کلاس زباناش خوبه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

[QUOTE=193526050]ادرسش کجاست شهریه اش چقدره؟ فارسی مهد یادگرفته تا 

نزدیکترین شعبه به خودتون ببین کجای .

الان دراز کشیدم حوصله ندارم پاشم ببینم .

از ۱۱۸ شماره بگیر بگو منطقتون کجای بهت میده نزدیکترین شعبه .شهریشم بستگی به ترمش دارد .هر چی پایین تر شهریش کمتر الانم مجازیه .

البته برای بچه ی شما هنوز زوده از همون کلاس چهارم بفرستی عالیه .من پسرم از کلاس پنجم رفته الان هفتمه

سلام وقت بخیر 

من الان چند ماه دارم میرم کلاس زبان در همون محدوده ای که شما گفتین هستش و اموزش هاشون هم برای کودکان و هم بزرگسالان هست و متناسب با سن به بهترین نحو آموزش میدن(خواهر 8سالم هم همینجا شروع کرده و خیلی پیشرفت داشته توی همین یک ترم) 

اگه خواستید بگین ادرس و اطلاعات بیشترشو بهتون بدم