2737
2739
عنوان

کسی از بلفاروپلاستی سر در میاره؟ لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6402 بازدید | 71 پست
اره ای کاش دستو پام میشکستو نمیرفتم😭😭😭😭

منم مشکل تو رو دارم پیش   همینا عمل کردم رد بخیه ام کامل سفید مونده  گوشه های چشمم برجسته داره     یکی از چشمام  گوشه داخلیش گودی داره پلکامم تقارون نیستن      ولی بیشتر از همه این رد بخیه ها برجستگیای گوشه چشمم اریتم میکنه واسه ترمیمم ب چندتا دکتر نشون دادم میگن نمیشه چون پوست و  چربی زیاد برداشته فقط ارزوی مرگ دارم

چشم شما بهتر شد رد بخیه ندارین؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشکل تو رو دارم پیش   همینا عمل کردم رد بخیه ام کامل سفید مونده  گوشه های چشمم برجسته ...

خدا نابودش کنههههههه ایشالله داغون‌کرد بغلای چشممو تمام‌چاله شده من با پیجای اینستا هی کامن میذارم تو پیجش بلاکم میکنه

2731
اینستا که خیلی عملای خوبی میذاره دودل شدم دیگه میترسم برم چشماتون پفش زیاد بود یا کم الان بسته میشه؟

نه عزیزم‌ن نروووو اون فقط اونایی که خوب در میادو میذاره گند کاریاشو نمیذاره تمام کارای خرابشم تو یه روز میگه برن پیشش که بقیه نبین یوقت نرن دیگه برا عمل پیشش خیلی ادم کثیف و حروم خوریه چشای منو تمام بغلاشو چاله کرده ...خدا نابودش کنه 

سلام من وقت گرفتم برم پیششون یعنی نرم؟اخه یکی از دوستام انجام دادند راضی بود

سلام دوست عزیز. نه اصلا نرید چشای منو داغونننننن کرده بغلاش تمام چال شده خدا فقط ذلیلش کنه

اینستا که خیلی عملای خوبی میذاره دودل شدم دیگه میترسم برم چشماتون پفش زیاد بود یا کم الان بسته میشه؟

بسته میشه ولی پف چشمم خیلیم نبود مال بعضیا خیلییی شدیده جاشم نمیگونه لصلا .....این  ادم بلدددد نبوده چربی زیاد برداشته  .... تکنیک بخیه زدنشم افتضاح بوده که جاش کاملا مونده  گووووود چاله شده

سلام.من مدل چشمم پلک شرقی بود.تقریبا هشت ماه پیش؛ با دکتر مینا درگاهی و دکتر مصطفی طاهری عمل انجام دادم.من واقعا راضی هستم.اصلا جای بخیه م نمونده.و خیلی تغییر کردم و خداروشکر واقعا راضی هستم. دختر عموم و همسرشان هم از استرالیا اومدن اینجا جراحی کردن.البته هنوز بخیه ها رو نکشیدن.اما اونها هم مشکلی نداشتن و ما راضی هستیم الحمدالله. 

2738
سلام من وقت گرفتم برم پیششون یعنی نرم؟اخه یکی از دوستام انجام دادند راضی بود

والا من انجام دادم و خیلی راضی هستم.نه مادرم سه سال پیش توسط مشهد عمل کردن اصلا تغییر نکرد.همسایه ما اومده بود تهران پیش دکتر طاهری عمل کرد من خوشم اومد.از مشهد اومدم تهران.یه مقدار گرون بود هفت تومن هشت ماه پیش عمل کردم.اما واقعا راضی هستم.

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

سلام من پیش دکتر طاهری و دکتر درگاهی عمل کردم.هشت ماه پیش از مشهد اومدم تهران.و واقعا هم راضی هستم فرم چشمام شرقی بود. الان یکی دیگه شدم انگار.جای بخیه م دو سه ماه اول پر رنگ بود اما بعد از از هشت ماه دیگه کاملا رفته. دختر عموم و شوهرم هم هفت روز پیش عمل کردن پیش شون با اینکه هنوز بخیه نکشیدن و خیلی هم ورم دارن اما خیلی عوض شدن. 

من پیش دکتر طاهری ۹ ماه پیش جراحی کردم.خیلی خوب شده چشمام. با اینکه خیلی میترسیدم.ده جا هم ویزیت رفته بودم. ولی اینجا عمل کردم با خانوم شون دکتر درگاهی. قبل از عمل بهم گفتن ابروهام متقارن نیست و باید بعد از عمل ابرو رو درست کنم.اما الان حتی اون هم به چشم نمیاد.جای بخیه م هم کامل رفته. خدا خیرشون بده.من که واقعا راضی هستم و بهتون پیشنهاد میکنم برید 🥰

سلام اصلاااااااا پیش این دکتر طاهری  و زنش مینا درگاهی نرید چشای منو فاجعه کردن بغلاش تمام چاله ...

شاید شما پوست تون ضخیم بوده.من خواهرم دو سال پیش عمل کرد پیش یه دکتری تو‌ شیراز اون بهش گفته بود پوست های ضخیم جای بخیه شون میمونه و چال میشه.خواهرم البته اینجوری نشد زیاد اما بالاخره ممکنه. ولی من پیش دکتر طاهری و دکتر درگاهی عمل کردم جای بخیه م عالیه.بعد از هفت هشت ماه کاملا رفع شد 

من بیشتر از همه از درد می ترسیدم عمل شون اصلا درد نداشت خیلی راحت و آروم بود همه چی.من که راضی ام.میخواستن عکسم و توی پیج بذارن اما چون شوهرم اجازه نداد گفتم نه. خدا خیرشون بده 😍

من که رفتم از نزدیک دیدم همه چی واقعی بود توی یه اتاق عکس میگیرن بدون ادیت همون طوری خام عکس ها رو میذارن تو پیج. روز بخیه بعضی ها خیلی ورم دارن بعضی ها کمتر.من اصلا کبود نشدم.اما روز کشیدن بخیه که رفتم چند نفری که با من بودن یه کم کبود شده بودن.بنظرم پوست افراد خیلی مهمه. من که راضی بودم خداروشکر. من از اینستا البته پیدا نکرده بودم دکتر رو‌.همکارم تو شرکت پیش دکتر درگاهی عمل شده بود اون و دیدم رفتم.والا اون هم چشماش خیلی خوب بود و طبیعی.اصلا کسی نمی‌فهمید عمل کرده. من که راضی ام.

من که رفتم از نزدیک دیدم همه چی واقعی بود توی یه اتاق عکس میگیرن بدون ادیت همون طوری خام عکس ها رو م ...

سلام عزیزم 

ممنون از نظرتون والا من اومدم تایپیک خوندم خیلی ترسیدم الان با کامنتتون یکم قوت قلب گرفتن چون من زن داییم و خاله ام پیش دکتر طاهری و دکتر مینا درگاهی انجام دادند خودم هم این ماه جراحی دارم خاله ام و زنداییم خیلی راضی هستند برای همین من هم نوبت گرفتم ولی کامنت ها منو نگران کرده بود البته من ویزیت حضوری هم رفتم همه که اومده بودند برای کشیدن بخیه راضی بودند و مشاوره هم شدم خیلی صبورانه جواب دادم حالا حتما یه روز دیگه هم قبل عمل میرم مطب 

2706