2733
2739
عنوان

چطور دل مادرمو آروم کنم؟

455 بازدید | 32 پست

خالم زمین متعلق به مادرم رو بدون در جریان بودن مادرم فروخته،مادرم تازه فهمیده و خیلی ناراحته، میگه حالا زمین بکنار، اینکه خواهری که اینقد بهش اعتماد داشتم دورم زده، داره اذیتم میکنه.

چی بگم بهش تا آروم بشه بنظرتون؟

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو بره از خواهرش تو شورای حل اختلاف شکایت کنه،تا دفعه بعد از اعتماد خواهرش سوءاستفاده نکنه

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
هیچی آرومش نمیکنه ففط شکایت حقشو بگیره

اقدام کرده ولی خیلی روحیه اش داغونه مادرم.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2738

وااای خدا، خیلی حس بدیه، مگه به نام مامانتو نبوده؟ بهترین کار اینه که بزاری هر حسی داره بهت بگه و تخلیه بشه بعد هم اگر میتونین قانونی اقدام کنی حق مادرت بگیرین نزارید بخوره، اون دیگه خواهر آدم نمیشه وقتی آدم از یکی اینطور نارو بخوره هیچ وقت حسش مثله اول نمیشه دل آدم میشکنه   

خالت چی میگه؟

میگه زمین خودم بوده، درحالیکه بقیه خاله و داییام همه میگن برا مادرمه. فروخته دارن توش ساخت و ساز میکنن.

اگر مدرکی دارن شکایت کنن راجع به امضاء  تون منم در آستانه ۴۰ سالگی ام ولی غم همه دنیا رو دل ...

امید داشته باش دوستم🌹

وااای خدا، خیلی حس بدیه، مگه به نام مامانتو نبوده؟ بهترین کار اینه که بزاری هر حسی داره بهت بگه و تخ ...

جانا سخن از زبان ما میگویی، خیلی حس بدیه😔

2706