2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسایمون ی مهد کودک زد ده دوازده سال پیش

کم کم انقد پیشرفت کرد شد پیش دبستانی دوشیفت

بعدم مدرسه پسرونه زد

بعدم مدرسه دخترونه

چون کادر آموزشیش عالین

از روستاهای اطرافم میان تو مدارسش ثبت نام کنن

الان دوتا پیش دبستانی داره دوتا دبستان

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

یکی از اقواممون بی توجه به حرف مردم رفت سراغ سنتور الان علاوه بر اینکه تهران کلی طرفدار داره تو شهر خودمونم کلی هنرجو داره کارشم فوق العاده است (( اسمش شادی رحمانیه دوست داشتین تو نت کاراشو ببینین ))

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
یکی ازاشناهامون رفت سیاه قلم یادگرفت الان براخودش آموزشگاه داره ودرامدش ماشالله خیلی خوبه کلی شاگردد ...

میشه بیشتر تعریف کنی؟ ا

فقط طراحی اموزش.میده؟

چه شهری؟

کجااموزش دید و چقد طول کشید؟

2738
میشه بیشتر تعریف کنی؟ ا فقط طراحی اموزش.میده؟ چه شهری؟ کجااموزش دید و چقد طول کشید؟

ده سال پیش یادگرفته نمیدونم چقدرطول کشید ازیه استاد باتجربه و بنام یادگرفت اون موقع فک کنم دوروبر ۵تومن هزینه کرد

وخدایی که به شدت کافیست❤

مامانم

که بعد از سالهاااا وقفه درس خوند رفت دانشگاه و رفت سر کار 

خاله ام بدون سرمایه مغازه زد الان ماشالله بیشتر از 500 تومن شاید سرمایه اش باشه (وقتی شروع ب کار کرد بالای 40 سال سن داشت)

دوست مامانم که درس خوند رفت دانشگاه حقوق خوند الان یه وکیل کارکشته و پولدار و موفقه توی تهران

خیلی از دخترای فامیل ک درس خوندن و پزشک و دندانپزشک و داروسار شدن

دختر یکی از اقوام دکترای شیمی گرفت مهاجرت کرد 

وکلی ادم دیگههههه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
یکی ازاشناهامون رفت سیاه قلم یادگرفت الان براخودش آموزشگاه داره ودرامدش ماشالله خیلی خوبه کلی شاگردد ...

آره بازم تو شهرمون یه آقایی رفت سیاه قلم و از وقتی اومد عصر جدید و اون تابلو رو کشید حسابی کارش رونق پیدا کرده و سه شیفت هنرجو داره

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

یا مثلا یکی از اشناها مربی باشگاهه از صفر شروع کرد یعنی خودش چند سال پیش میرفت کلاس (بالای 25 سال سنش بود)کم کم رفت دوره دید الان از بهترین مربی های ایروبیک و بدنسازی و زومبا توی شهرمونه

درامدشم عااالیه

یا بهترین ارایشگر شهرمون رو برات مثال بزنم

فکر کنم بالای بیست و پنج سالش بود الان حدود 30 سالشه

مشکل داشت با شوهرش

طلاق ک گرفت رفت دوره ارایشگری دید و کلی تلاااش کرد و کلاس و...

الان روزی چند تا عروس داره و ماهانه بیشتر از 50 میلیون درمیاره

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706