2737
2739
عنوان

واقعا چرا اینجوری هستین؟!چرااااا

281 بازدید | 37 پست

بنده خدا یه خانم سوال پرسیده همههه ریختن رو سرش که ممنوعه و نی نی یار رو تگ کردن

پس اینحا برای چیه؟اینجا برای موضوعاتی مثل خیانت و عکس اندام و قیافه هست فقط؟

مرد تاپیک میزنه همه گزارش 

درمورد رابطه حرف میزنن همه گزارش

درمورد یه چیزی میگن که با عقایدتون جور در نمیاد همهههه گزارش

چه خبرتونه خب؟کجا بپرسن پس؟چرا از ما نپرسن که اطلاع داریم؟هر کدوممون حداقل دوتا موضوع رو میدونیم و میتونیم کمکشون کنیم

اگر ممنوعه یه موضوع به شما چه؟خود نی نی یار هست میاد میبنده چرا شما شور الکی میزنی؟

زشته واقعا

هم جنس با هم جنس خوب نیست و بهش رحم نمیکنه بعد دنبال برابری و این چیزا هستن

شما اول خودتونو درست کنید بعد برابر بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره دل منم براش سوخت شاید نمیدونه کجا باید مراجعه کنه

گناه داشت

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

این رو توی اون تاپیک هم گفتم که‌در روز کلی تاپیک زده میشه خود نی‌نی یار گفته که یا تگ بشن یا گزارش بزنن 

اینجا هم کسی دکتر نیست 

اگر کسی تجربه ای داشت توی همون تاپیک میگفت همه میگفتن برو دکتر، پس وقتی میدونن با زدن این طور تاپیک ها فقط مسیر بحث تغییر میکنه نباید بزنن 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
خب تو این سایت ممنوعه 🙄😶

عزیزم اوکی اینا ممنوع

خود نی نی یار میاد رسیدگی میکنه

شما چرا گزارش بزنی و نی نی یار رو خبر کنی؟تا حالا جایزه ای چیزی گیرت اومده؟