2752
2734
عنوان

برم خونشون یا نرم سنگین ترم؟؟؟

534 بازدید | 26 پست

سلام مادرشوعرجان دو هفته قبل تنها بود ما شهرستانیم. همسرم کاسبییش تعطیل کرد گفت بریم خونه مادرم تنهاست. پنج روز بودیم. ازش روی خوش ندیدم قشنگ مشخص بود دوست نداشت اونجا باشیم روز اخر هم سر ی چیز مسخره ادا در اورد. من اولویه برداستم درست کنم .سیب میشستم اومد شیرابو بست دستم گرفت چیکار میکنی اینا ببر خونه ات درست کن . ماکارونیای دیشب مونده برا شام گرم میکنم براتون. منم ناراحت شدم گفتم باشه. ناهارم دوقاشق فقط خوردم . بالاخره عصر پاشدم شامی ک خواستمو درست کردم.

الان همسرم میگه اخر هفته بریم خونه مادرم سه روز بمونیم. دلم نمیخواد برم جایی که شعور ندارن. از طرفیم دوتا بچه هام گیردادن بریم خونه بابابزرگ.

بچه کوچک هم دارم سه روز همسرم نباشه اذیتم میکنه منم دیسک شدید دارم.

چه کنم بنظرتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو ولی بزار خودش غذا درست کنه.تو کمکش کن.هرچی خواست درست کنه نهایت مثلا سیب زمینیشو خورد کن یا از این کارا

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

ب شوخرت گفتی مامانش اینجوری کرد؟

ازاین ب بعد بگو چی غذا میخایی درست کنی

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

من بودم دیگه نمی رفتم😐

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه