2733
2734

رفتم پيش دكتر فرهود البته خودشون مشاوره نكردن همكارشون مشاوره كردند و اينكه خيلى مختصر زود مشاوره كردن حالا يه كم ميترسم آزمايشهاى كه نوشتند و انجام بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ازدواج فاميلى كرديم عزيزم

منم دنبال مشاوره خوب هستم همین دکتر فرهود و غفوری مقدم رو ازشون راضی بودن بخصوص غفوری مقدم که میگن خیلی وقت میذاره و دکتراشو از آلمان گرفته عضو انجمن ژنتیک اروپا هس. آزمایشی که نوشته همین تو ایران هس؟ بیماری خاصی دارین تو فامیل

منم دنبال مشاوره خوب هستم همین دکتر فرهود و غفوری مقدم رو ازشون راضی بودن بخصوص غفوری مقدم که میگن خ ...

والا بيمارى خاصى نداريم اما دكترى كه مشاوره كردند اسمشون غفورى مقدم نبود زمانيم كه برامون گذاشتن كلا ١٠دقيقه بود

نميدونم اما ميگفتن همكارشونم دكتر خوبيه

خودشون وقتشون پره اتفاقا وقتی دنبال دکتر خوب بودم اینم تو نظرا بود که خودشون وقت نمیذارن. آدم اینجوری خیااش راحت نمیشه. اگه میخای مشاوره دیگه ام امتحان کنی بنظرم غفوری مقدم گزینه خوبیه. اگه خودت دکتر خوبی پیدا کردی لطفا به من بگو منم میخام چند تا مشاوره برم. به یکی نمیشه بسنده کرد

2738
والا بيمارى خاصى نداريم اما دكترى كه مشاوره كردند اسمشون غفورى مقدم نبود زمانيم كه برامون گذاشتن كلا ...

واقعا ده دقیقه. من یبار مشاوره ژنتیک جای دیگه رفتم یساعت حرف زدن شاید شما مشکل خاصی ندارین تو فامیل نسبتتونم زیاد نزدیک نیس. میشه بپرسم چه نسبتی دارین با هم