2737
2739
عنوان

بي بي چك بعد از انتقال+عكسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3720 بازدید | 97 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزيزم اميدوارم😔

ببخشید شما آخر باردار بودید؟؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2728

سلام بچه خوبین من تازه عضو شدم .

راستش پریود های گن خیلی نا منظم بود ینی ۲ ماه دو ماه پریود میشدم‌رفتم آزمایش کیست رو دادم ک منفی بود ینی سالم‌بودم ولی پریودام نا منظم‌ن . الان من تقریبا ۵ روزه ک اقدام ب بارداری کردم .

کمر درد دارم و شکمم نیر میکشه و سر درد دارم و حالت تهوه میاد سراغم همش هم نفخ دارم و گرفتگی عضله هم‌ دو سه روزه ک دستم و گردنم هی میگیرن  به نظرتون ممکنه حامله باشم ؟ بیبی چک بزنم؟ یا زود؟  ما قبلا اقدام کردیم بیبی چک زدم‌اون موقع منفی بود ولی این علائمو نداشتم تا حالا  میشه راهنماییم‌کنید ؟

راستی اینم‌بگم ما تو یه شهر کوچیک‌زندگی میکنیم جوری ک مثلا برا آزمایش بارداری دادن باید دو سه ساعت صبح زود از خونه بزنی بیرون اونم اگه شوهرم باشه چون صبحا میره شبا میاد .

خواستم بگم‌ک نگین‌بیبی چک و اینا نزن برو آزمایش تازه شوهرم تا مطمئن‌نشده ک‌نمیبره .

ما تقریبا ۶ ماهه ک‌داریم‌اقدام میکنیم ولی تا حالا این علائمو نداشتم این‌دفعه شدید علائم‌های متفاوتی دارم حتا الان ک‌دارم مینویسم‌ هم نفخ و کمر درد و حالت تهوع دارم  صبحا ک حالت تهوع بیشتر میشه  کمکم کنین‌لطفا 

2740