2733
2739
عنوان

امید

110 بازدید | 12 پست

هیچ امیدی ندارم

سه ساعته یسره گریه میکنم،واسه رفتن ادمایی ک فک میکردم مهم میمونن

یه جمله بگین ک یکم اروم شم

اروم کردن خودم از کنترل خودم خارج شده شما کمکم کنین

زندگیتو به ادما گره نزن. فقط از خودت توقع داشته باش و روی پای خودت وایسا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مثل تو بودن یک مسیح فداکار برای بقیه افراد مهم و عزیز زندگیم ولی جوری ضربه خوردم که فهمیدم 

در حقیقت تنها کسی که در آخر برای آدم میمونه خودشه..این واقعیته

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

دنیا بی رحمه خیلی زیاد

این قدر قوی باش  که از رفتن کسی ناراحت نباشی و اصلا برات مهم نباشه 

تو کسی هستی که نسبت به بقیه بی اهمیتی و ولشون میکنی نه ادمای اطرافت 

SHE GOT HER HEAD ON THE CLOUDS 
منم مثل تو بودن یک مسیح فداکار برای بقیه افراد مهم و عزیز زندگیم ولی جوری ضربه خوردم که فهمیدم  ...

چجوری دوباره سر پا شدی؟نمیتونم کمک خودم کنم

حتی خودمم دیگه نمیتونم دست خودمو بگیرم

2740
چجوری دوباره سر پا شدی؟نمیتونم کمک خودم کنم حتی خودمم دیگه نمیتونم دست خودمو بگیرم

هنوز نشدم..هنوز با نامردی ها کنار نیومدم

ولی اولین قدم اینه که رهاشون کنی...دیگه مطلقا هیچ انتظاری از هیچکسی نداشته باشی...تاکید میکنم که ابدا هیچ امیدی بهشون نداشته باشی که اگه حتی یه ذره داشته باشی یعنی هنوز به خودت تکیه نکردی

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)